Suavinex Booo Silikonová lžička 4m+ 1 ks růžová

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Měkký a pružný materiál je příjemný a bezpečný pro citlivé dětské dásně. Ergonomický tvar lžičky si rozumí s dětskou ručkou. Neobsahuje BPA.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117840

Mělká lžička z kolekce Booo byla vytvořena pro první seznamování dítěte s pevnou stravou. Měkký a pružný materiál je zvláště vhodný pro citlivé dětské dásně. Ergonomický tvar lžičky si rozumí s dětskou ručkou. Rukojeť má protiskluzovou strukturu a usnadňuje dítěti první práci, kterou samostatné krmení beze sporu je. Vhodné pro děti přibližně od 4 měsíců.

Hlavní vlastnosti:

  • měkký a pružný materiál pro jemné dětské dásně
  • ergonomický tvar přizpůsobený dětské ruce
  • protiskluzový povrch rukojeti
  • vyrobeno z bezpečného silikonu
  • neobsahuje BPA

Složení

Silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, vyrobené z trvanlivých a bezpečných materiálů, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek vždy používat pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka. Kvalita je zásadní. Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.