Suavinex Teploměr do vany 1 ks bílý

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Díky zaoblenému tvaru může zůstat při koupání ve vaničce a vy budete mít teplotu vody pod kontrolou. Optimální teplota je na stupnici zvýrazněna. Neobsahuje BPA.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117844

Teploměr do koupele je nezbytnou součástí kojenecké výbavičky. Díky zaoblenému tvaru může zůstat při koupání ve vaničce a vy budete mít teplotu vody stále pod kontrolou. Optimální teplota vody je na stupnici zvýrazněna.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodný pro kontrolu teploty dětské koupele
  • zaoblený tvar předchází možnosti poranění
  • neobsahuje BPA

Složení

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

 

 

 

 

 

 

Použití

Teploměr ponořte do koupele a na stupnici odečtěte aktuální teplotu vody.

Upozornění

Nikdy nenechávejte dítě bez dozoru během koupele. Nepoužívejte teploměr, pokud je rozbitý nebo zdeformován. Teploměr není hračka. Nenechávejte teploměr v rukách miminka nebo dítěte.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka. Kvalita je zásadní. Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.