Suavinex Booo Třetí láhev s pítkem 12m+ 360 ml 1 ks růžová

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Design lahvičky je uzpůsoben dětským ručkám. Sportovní pítko lze jednoduchým pohybem otevřít a znovu uzavřít, aby tekutina nevytekla. Neobsahuje BPA.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
255

O produktu

50117829

Dětská láhev s ergonomickým tvarem a sportovním pítkem pro batolata od 12 měsíců. Design lahvičky je uzpůsoben dětským ručkám. Pítko lze jednoduchým pohybem otevřít a znovu uzavřít, aby tekutina nevytekla. Láhev má dostatečný objem 360 ml a je skvělým společníkem na cesty. Suavinex Třetí láhev je součástí třífázového evolučního systému krmení, který umožňuje dítěti nenásilný pokrok na jeho cestě k samostatnosti. Růžové provedení pro holčičky.

Hlavní vlastnosti:

  • ergonomický tvar láhve
  • sportovní uzavíratelné pítko
  • pro batolata od 12 měsíců
  • objem 360 ml
  • neobsahuje BPA

Složení

PP (Polypropylén). Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

 

Použití

  • Před každým použitím výrobek a veškeré jeho komponenty zvlášť pečlivě omyjte a sterilizujte. K čištění použijte teplou vodu a mýdlo nebo jej myjte v myčce nádobí. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe.
  • Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C. Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.
  • Použití v mikrovlnné troubě: Uzávěr před ohříváním vždy odšroubujte. Při ohřevu musí být láhev alespoň do poloviny naplněna tekutinou. Mikrovlnnému ohřevu věnujte zvýšenou pozornost. Ohřátou tekutinu vždy promíchejte, aby se zajistilo rovnoměrné rozložení tepla a před podáváním teplotu zkontrolujte.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek používat vždy pod dohledem dospělé osoby. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Před každým použitím pítko zkontrolujte a natáhněte všemi směry. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu potravy.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.