Sunar Baby 300g

Kojenecká výživa počáteční

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Obsahuje nukleotidy jako přirozenou složku mateřského mléka. Hladiny minerálů a vitamínů jsou přizpůsobeny věku a tělesné hmotnosti kojence. Obsah jodu odpovídá přesně jeho deficitu v našem geografickém prostředí. Obohacení selenem posiluje účinnost antioxidačních vitamínů. Navýšení energetické hodnoty udrží dítě déle spokojené.

Nukleotidy jsou důležité zejména pro zrání imunitního systému dítěte čímž přispívají k celkově lepšímu zdravotnímu stavu a do jisté míry rovněž příznivě ovlivňují složení a funkčnost střevní mikroflóry.

Sunar baby je součástí základní řady. mléčné výživy Sunar.

Návod
Mléko podáváme obvykle v 6 - 7 dávkách, se čtyřhodinovou pauzou v noci. Tuto je možné postupně prodlužovat podle tolerance dítěte.
Dítě má denně vypít množství tekutin odpovídající přibližně 1/6 své hmotnosti,
tedy 150-180 ml/kg hmotnosti. SUNAR BABY je plně adaptované, chutné počáteční mléko. Je obohacen nukleotidy, vitaminy, minerály, jodem, železem a selenem.

Sunar Baby je určen pro nejmenší věkové skupiny, je výbornou pomocí i v období přechodného krátkodobého snížení tvorby mléka v 2. měsíci u kojících matek, když dítě prudce roste a mateřské mléko občas nestačí pokrýt jeho potřeby.
Nukleotidy - jsou stavebními kameny nukleových kyselin, které jsou nositeli dědičné informace. Jsou to látky nezbytné pro zdravý vývoj a růst dítěte, posilují imunitní systém. Přidávají se do umělé kojenecké výživy, zejména pro nedonošené novorozence a kojence
s nízkou porodní hmotností.
Je ale prokázáno, že jejich přítomnost v počátečním mléce určeném pro donošené jedince je vysoce prospěšná, neboť novorozenec nekojený v prvních měsících po porodu má těchto biologických komponent nedostatek.

Doporučení
Dětem v prvním roce života nepodávejte neupravené kravské mléko, ale výlučně mléko kojenecké, které má upravené složení a odpovídá nárokům jednotlivých věkových období.
I po prvním roce života je vhodné podávat umělou mléčnou výživu odpovídající věku batolete.
Při přípravě pokrmů dbejte na vhodný výběr surovin, nepřislazujte, nepřidávejte kuchyňskou sůl, jednou připravené mléko či pokrm již znovu neohřívejte a nepodávejte, do jednoho roku se vyhýbejte potravinám, které mohou vyvolat alergické reakce (tropické ovoce, citrusy, exotické koření či vaječný bílek), kaše či jiná jídla, která obsahují lepek, by neměla být podávána dětem mladším šesti měsíců, vždy přesně dodržujte návod k přípravě a nepřekračujte stanovená dávkování, pokud se ve Vaší rodině vyskytly alergie, poraďte se s odborníkem o možnosti použití hypoalergenních mléčných přípravků.

Průměrná výživová hodnota výrobku:
  na 100 g prášku na 100 ml (13 g)
Energetická hodnota 2190 kJ/524 kcal 284 kJ/68 kcal
Bílkoviny 11 g 1,5 g
Syrovátkové bílkoviny:kasein 61:39  
- syrovátkové bílkoviny 6,9 g 0,89 g
- kasein 4,3 g 0,56 g
Sacharidy 54 g 7,0 g
- z nich laktóza 54 g 7,0 g
Tuky 29 g 3,8 g
- z nich mléčný 0,50 g 0,07 g
- z nich rostlinný 29 g 3,8 g
Kyselina linolová 2700 mg 350 mg
Kyselina linolenová 340 mg 44 mg
Minerální látky 3,0 g 0,40 g

Balení
Sušené kojenecké mléko 300 g

Zdroj: www.hero.cz

Parametry