Sunar Baby premium (DHA) 300g

Kojenecká výživa počáteční

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Sunar baby premium je určen pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni. Jde o inovovanou recepturu stávajícího Sunaru baby premium.

Všechny nutriční složky jsou zastoupeny v požadovaných hladinách a optimálním poměru, a odpovídají nejnovějším výzkumům, doporučením a poznatkům pediatrů o počáteční výživě kojenců. Sunar baby premium se vyznačuje speciální recepturou, obohacenou o důležité funkční nutrienty zejména LCP tuky (DHA a ARA). Dále obsahuje adaptovanou bílkovinu, sacharidy tvoří pouze laktóza.

Určeno pro zvláštní výživu – potravina pro počáteční kojeneckou výživu.

Návod
Mléko podáváme obvykle v 6 - 7 dávkách, se čtyřhodinovou pauzou v noci. Tuto je možné postupně prodlužovat podle tolerance dítěte.
Dítě má denně vypít množství tekutin odpovídající přibližně 1/6 své hmotnosti,
tedy 150-180 ml/kg hmotnosti. SUNAR BABY je plně adaptované, chutné počáteční mléko. Je obohacen nukleotidy, vitaminy, minerály, jodem, železem a selenem.

Sunar Baby je určen pro nejmenší věkové skupiny, je výbornou pomocí i v období přechodného krátkodobého snížení tvorby mléka v 2. měsíci u kojících matek, když dítě prudce roste a mateřské mléko občas nestačí pokrýt jeho potřeby.
Nukleotidy - jsou stavebními kameny nukleových kyselin, které jsou nositeli dědičné informace. Jsou to látky nezbytné pro zdravý vývoj a růst dítěte, posilují imunitní systém. Přidávají se do umělé kojenecké výživy, zejména pro nedonošené novorozence a kojence
s nízkou porodní hmotností.
Je ale prokázáno, že jejich přítomnost v počátečním mléce určeném pro donošené jedince je vysoce prospěšná, neboť novorozenec nekojený v prvních měsících po porodu má těchto biologických komponent nedostatek.

Složení:
demineralizovaná sušená syrovátka, rostlinné oleje (palmový, slunečnicový, řepkový, ARA – kyselina arachidonová, DHA – kyselina dokosahexaenová), odtučněné sušené mléko, laktóza, mléčný tuk, minerální látky (sodík, draslík, chlorid, vápník, železo, hořčík, zinek, jód, měď, selen), mléčná bílkovina, emulgátor (sojový lecitin), vitaminy (A, D, E, K, C, B1, niacin, B6, kyselina listová, biotin, kyselina pantothenová), L-arginin, cholin, taurin, inositol, L-karnitin.

Průměrná výživová hodnota výrobku:
  na 100 g prášku na 100 ml (13 g)
Energetická hodnota 2150 kJ/510 kcal 280 kJ/66 kcal
Bílkoviny 10 g 1,3 g
- syrovátkové bílkoviny 6,0g 0,8 g
- kasein 4,0 g 0,5 g
Sacharidy (laktóza) 57 g 7,4 g
Tuky 27 g 3,5 g
z nich nasycené mastné kyseliny 10 g 1,3 g
z nich mono-nenasycené mastné kyseliny 11 g 1,4 g
z nich poly-nenasycené mastné kyseliny 4,5 g 0,6 g
- z nich kyselina arachidonová (ARA) 115 mg 15 mg
- z nich kyselina dokosahexaenová (DHA) 70 mg 9 mg
- z nich kyselina linolová (16 % všech mastných kyselin) 4100 mg 530 mg
- z nich kyselina alpha;-linolenová (2,1 % všech mastných kyselín) 530 mg 70 mg
z nich glycerol 1,5 g 0,2 g

Balení
Sušené kojenecké mléko 300 g

Zdroj: www.hero.cz

Parametry