Sunar Cool banán pomeranč sušenka kapsička 110 g

Ostatní příkrmy

Značka: SUNAR
Kapsička Sunar Cool banán pomeranč sušenka je perfektní svačinka do ručičky připravená ze šťavnatého ovoce bez přidaného cukru.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 označených produktů značky Sunar v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
29

Cena za 100 g: 26 Kč

O produktu

50139691

Sladký banán s hruškou, sušenky a pomerančová šťáva – to je tanec chutí nachystaný pro jazýčky batolat od jednoho roku. Kapsička Sunar Cool banán pomeranč sušenka je připravená ze šťavnatého ovoce bez přidaného cukru – znamená to, že obsahuje jen cukry, které se v ovoci vyskytují přirozeně, a to stačí aby byla dostatečně sladká. Díky ovoci je přesnídávka pro děti přirozeným zdrojem energie.

Hlavní vlastnosti

  • chutná svačinka
  • praktické balení
  • bez přidaných cukrů

Složení

Pomerančová šťáva z koncentrátu 32 %, banánové pyré 31,5 %, hruškové pyré 31 %, sušenky 5,5 % (pšeničná mouka, slunečnicový olej, přírodní aroma), citrónová šťáva z koncentrátu, antioxidant: kyselina askorbová. Alergeny jsou vyznačeny tučně. Pasterováno. Baleno v ochranné atmosféře.

Použití

Odstraňte uzávěr a můžete hned podávat. Obsah balení je ideální porce svačinky.

Upozornění

Ovocně-obilný příkrm směs ovoce a sušenek, pro děti od ukončeného 12. měsíce věku. Potravina pro zvláštní výživu. Před otevřením zkontrolujte těsnost obalu. Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C. Otevřené balení uchovejte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin. Chraňte před přímým slunečním zářením. Víčko uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.