Ostatní příkrmy

Sunar Cool banán pomeranč sušenka kapsička 110 g

Značka: SUNAR
Produktová řada: Cool ovoce

Kapsička Sunar Cool banán pomeranč sušenka je perfektní svačinka do ručičky připravená ze šťavnatého ovoce bez přidaného cukru.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Sunar Cool banán pomeranč sušenka kapsička 110 g

50139691

Úvod

Sladký banán s hruškou, sušenky a pomerančová šťáva – to je tanec chutí nachystaný pro jazýčky batolat od jednoho roku. Kapsička Sunar Cool banán pomeranč sušenka je připravená ze šťavnatého ovoce bez přidaného cukru – znamená to, že obsahuje jen cukry, které se v ovoci vyskytují přirozeně, a to stačí aby byla dostatečně sladká. Díky ovoci je přesnídávka pro děti přirozeným zdrojem energie.

Hlavní vlastnosti

  • chutná svačinka
  • praktické balení
  • bez přidaných cukrů

Složení

Pomerančová šťáva z koncentrátu 32 %, banánové pyré 31,5 %, hruškové pyré 31 %, sušenky 5,5 % (pšeničná mouka, slunečnicový olej, přírodní aroma), citrónová šťáva z koncentrátu, antioxidant: kyselina askorbová. Alergeny jsou vyznačeny tučně. Pasterováno. Baleno v ochranné atmosféře.


Použití

Odstraňte uzávěr a můžete hned podávat. Obsah balení je ideální porce svačinky.


Upozornění

Ovocně-obilný příkrm směs ovoce a sušenek, pro děti od ukončeného 12. měsíce věku. Potravina pro zvláštní výživu. Před otevřením zkontrolujte těsnost obalu. Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C. Otevřené balení uchovejte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin. Chraňte před přímým slunečním zářením. Víčko uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.