Sunar Expert AR & Comfort 2 700 g

Kojenecká výživa pokračovací

Značka: SUNAR
Pokračovací kojenecké mléko pro děti, které po jídle ublinkávají nebo mají zácpu. Obsahuje mléčný tuk, který je součástí mateřského mléka. Od ukončeného 6. měsíce.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114526

Speciální pokračovací kojenecká výživa pro děti, které po jídle ublinkávají nebo mají zácpu. Sunar Expert AR & Comfort navíc obsahuje mléčný tuk, který nahrazuje běžně přidávané rostlinné oleje. Mléčný tuk je jednou ze složek mateřského mléka. Obsahuje řadu bioaktivních látek a díky tomu má Sunar lahodnou mléčnou chuť a děti jej lépe přijímají. Pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Hlavní vlastnosti:

  • pro děti, které trpí ublinkáváním
  • pro děti, které mají zácpu
  • obsahuje mléčný tuk

Složení

Odtučněné mléko, maltodextrin, rostlinné oleje s beta palmitátem (palmový, sójový, slunečnicový), smetana (obsahuje mléčný tuk) 18%, laktóza (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), galaktooligosacharidy (Galaktooligosacharidy jsou často označovány také jako prebiotická vláknina GOS) (z laktózymléka), karubin 3 %, rybí olej, emulgátor: sójový lecitin, L-askorban sodný, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, difosforečnan železitý, chlorid cholinu, hydroxid draselný, taurin, hydroxid vápenatý, draselné soli kyseliny citronové, inositol, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, síran železnatý, síran hořečnatý, cytidin 5´-monofosforečnan sodný (CMP), DL - alfa tokoferyl acetát, L-karnitin, uridin 5´-monofosforečnan sodný (UMP), síran zinečnatý, retinyl acetát, cholekalciferol, adenosin 5´-monofosforečnan sodný (AMP), guanosin 5´-monofosforečnan sodný (GMP)  5, D-pantothenát vápenatý, inosin 5´-monofosforečnan sodný (IMP) , nikotinamid, síran měďnatý, pyridoxin hydrochlorid, fytomenadion, thiamin hydrochlorid, kyanokobalamin, riboflavin, jodid draselný, kyselina listová, síran manganatý, seleničitan sodný, D-biotin.

Použití

Plná odměrka 4,1 g Sunar Expert AR/COMFORT 2 odpovídá 20,6 kcal. Z 90 ml vody a 3 odměrek prášku připravíte 100 ml obnoveného mléka. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku. Neměňte poměr prášku a vody. Viz doporučené dávkování v tabulce na obalu.Pro každé krmení používejte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znovu nepodávejte. Připravené mléko ihned spotřebujte - nejdéle do 1 hodiny.

Upozornění

Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar Expert AR/COMFORT 2 je potravina pro zvláštní výživu určená jako součást smíšené stravy pro kojence od ukončeného 6. měsíce, pokud nemohou být kojeni. Není vhodný jako jediný zdroj výživy. Má být pouze součástí smíšené stravy. Sunar Expert AR/COMFORT 2 není určen jako náhrada mateřského mléka v prvních 6 měsících života kojence. Sunar Expert AR/COMFORT 2 používejte pouze pod lékařským dohledem. Pro zdraví kojenců je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Jakékoliv další dotazy ohledně přípravy a dávkování konzultujte s ošetřujícím lékařem. O zavádění vhodných prvních příkrmů se rovněž poraďte s ošetřujícím lékařem s ohledem na zdravotní stav a celkový vývoj dítěte.

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a tmavém místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.