Sunar Rozpustný nápoj malinový 200 g

Ostatní příkrmy

Značka: SUNAR
Lahodný dětský instantní nápoj Sunar od ukončeného 6. měsíce s výbornou rozpustností je obohacený o vitamín C a prebiotickou vlákninu, bez přidané sacharózy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
99

Cena za 1 kg: 495 Kč

O produktu

50054905

Tento dětský lahodný instantní nápoj s malinovou příchutí se velmi dobře rozpouští a je skvělým prostředkem pro utišení žízně. Děti ocení jeho výbornou chuť a vy snadnou a rychlou přípravu. Nápoj je obohacen o vitamín C a prebiotickou vlákninu, naopak neobsahuje konzervační látky ani barviva. Můžete ho svému drobečkovi podávat z lahve i hrnečku. Dohlédněte na pravidelnou zubní hygienu již od prvního zoubku.

Hlavní vlastnosti:

  • rozpustný instantní nápoj s malinovou příchutí
  • k doplnění pitného režimu pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • skvělá chuť
  • rychlá příprava
  • bez konzervantů a barviv

Složení

Glukóza, maltodextrin (bramborový a kukuřičný), inulin, ibiškový extrakt, sušený jablečný prášek (bramborový a kukuřičný maltodextrin, jablečná šťáva, regulátor kyselosti: kyselina citrónová), malinový prášek 0,56 % (odpovídá 4,2 % čerstvých malin, maltodextrin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová), šípkový extrakt, přírodní malinové aroma, vitamin C, přírodní jablkové aroma.

Použití

Pro děti od ukončeného 6. měsíce rozpusťte 5 g (2 zarovnané lžičky) instantního nápoje ve 100 ml kojenecké vody ohřáté na požadovanou teplotu a řádně zamíchejte. Může se podávat za studena i za tepla. Nepřislazujte. Obsah balení stačí na přípravu 4 l nápoje. Připravený nápoj spotřebujte do 12 hodin. 

Upozornění

Nepodávejte při známé přecitlivělosti na některou složku produktu. Při podávání nápoje z lahve doporučujeme lahev přidržet a nenechávat ji dítěti jako náhradu za dudlík. Přispějete tak k ochraně proti zubnímu kazu. K podávání nápoje používejte co nejdříve lžičku nebo dětský hrníček. Dbejte na pravidelnou zubní hygienu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.