516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Sunar premium 4 600g

Sunar premium 4 600g

Sunar premium 4 600g

50099023
Výživa pro malé děti: Více o legislativě
285 Kč 475 Kč / 1 kg
Skladem na e-shopu

Sunar premium s vylepšeným složením receptury je tak blízko mateřskému mléku jako nikdy předtím.

Podrobné informace o produktu

Sunar premium 4 je mléčná výživa, která je určena pro výživu malých dětí od ukončeného 24. měsíce věku v období odstavování nebo pokud nemohou být kojené. Má být pouze součástí smíšené stravy.

Složky v nové receptuře připravené podle vzoru mateřského mléka přispívají k rozvoji imunity, mozku a poznávacích funkcí dítěte. Sunar obsahuje mléčný tuk, díky kterému je dětmi velmi dobře přijímán.

Mozek dítěte ve dvou letech dosahuje již 80 % velikosti mozku dospělého. Aby se mozek dobře vyvíjel a správně fungoval, je nutné zajistit dítěti dostatečný příjem vitaminů, minerálních látek, polynenasycených mastných kyselin (omega-3 mastné kyseliny) a dalších prospěšných složek, které zdravý rozvoj mozku podporují.

Dětem od ukončeného 24. měsíce se doporučuje podávat denně alespoň 500 ml mléka připraveného ze Sunaru premium 4. Tato dávka dětem zajistí kromě vitaminů a minerálních látek i 100% doporučené denní dávky vápníku důležitého pro růst kostí a zubů.

Důležité upozornění:

Sunar premium 4 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života dítěte. Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Sunar
Pro koho Pro děti
Věk dítěte od ukončeného 24. měsíce
EAN 8592084412951

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.