Suntribe Opalovací krém se zinkem tělový SPF30 15 g

Kosmetika

Značka: SUNTRIBE
Opalovací krém se zinkem na tělo s ochranným faktorem SPF30 od značky Suntribe poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Obsahuje minerální filtry.
Skladem na e-shopu
199

O produktu

50140875

Opalovací krém se zinkem na tělo s ochranným faktorem SPF30 od značky Suntribe poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Obsahuje minerální filtry s oxidem zinečnatým. Je velmi vodě i potu odolný i při extrémních sportech, proto jej můžete bez obav používat při lyžování, surfování nebo jiných aktivitách. Nepálí při kontaktu s očima, zanechává na pokožce červené zbarvení. Využívá pouze minerální filtry (bez nano částic), které vám zajišťují širokospektrální ochranu před UVA a UVB zářením.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje vysokou ochranu před UV zářením
  • nezradí při extrémních sportech
  • minerální filtry
  • šetrný k oceánům
  • vodě i potu odolný


Použití

Pomocí prstů naneste viditelnou vrstvu na obličej. Silnější vrstvu použijte na místa, která chcete více chránit, jako nos, uši, rty či krk. Krém vydrží po mnoho hodin bez potřebného opakované nanesení, např. když jdete surfovat nebo lyžovat. Jakmile krém již není jasně viditelný na vaší pokožce, naneste jej znovu. Nejlépe se nanáší v teplotě nad 20°C (pokud se nacházíte v mrazivém počasí, nejprve krém zahřejte v kapse či dlaních).

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek na opalování neposkytuje 100% ochranu před sluncem. Vždy používejte ochranné prostředky (pokrývka hlavy, brýle, krém).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.