SVR Topialyse Barriere ochranný krém 50 ml

Kosmetika

Značka: SVR
Ochranný krém s efektem proti podráždění a svědění. Napomáhá opravovat, obnovovat a chránit pokožku již od první aplikace.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114180

Pečujte o Vaši pleť pomocí ochranného krému s efektem proti podráždění a svědění kůže, který kůži chrání před agresivními vlivy. Napomáhá opravovat, obnovovat a chránit pokožku již od první aplikace. Zesílený účinek proti škrábání: pomáhá zklidňovat pocity svědivosti a pomáhá zabraňovat jejich znovuobjevení. Může být aplikován na jakoukoli podrážděnou oblast: ruce, obličej, tělo, kožní záhyby.

Výsledek:

  • chrání pokožku před agresivními vlivy
  • zajišťuje opravu a obnovu pokožku
  • zaručeně snižuje pocit svědivosti

Složení

Základem produktů francouzské značky SVR je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Všechny produkty této značky jsou však zároveň velmi šetrné.

Použití

Používejte denně na podrážděné oblasti (ruce, obličej, tělo, kožní záhyby) a kdykoli je to nutné. Aplikujte ráno pro ochranný efekt, během dne a večer pro optimální opravný efekt.

O značce

Kosmetickou značku SVR založil již před šedesáti lety manželský pár z Francie. Základem všech produktů této značky je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Zároveň jsou však produkty velmi šetrné k pokožce. Díky složení produktů a dlouholeté tradici se značka SVR řadí mezi přední dermo-kosmetické značky světa.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.