SVR Topialyse Baume Intensif relipidační péče 200 ml

Kosmetika

Značka: SVR
Relipidační péče proti svědivosti a podráždění pro velmi suchou až atopickou pokožku s extrémní suchostí a pocity svědění.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114177

Pečujte o Vaši pleť pomocí relipidační péče proti svědivosti a podráždění. Balzám je vhodný pro velmi suchou až atopickou pokožku s extrémní suchostí a pocity svědění. Obnovující péče pro podrážděnou, suchou a svědivou kůži napomáhá zmírnit projevy suché a atopické pokožky. Vysoká koncentrace emolienční fáze 46 %, z toho 10 % bavlníkový olej, zdroj omega 3, 6 a 9 k doplnění lipidů a obnovení kožní bariéry. Vysoká koncentrace zklidňující aktivní látky proti podráždění. Prebiotický cukr, který obnovuje rovnováhu kožní mikroflóry.

Výsledek:

  • zaručeně bojuje proti svědivosti pokožky
  • zmírňuje projevy podráždění pokožky
  • obnovuje rovnováhu kožní mikroflóry

Složení

Základem produktů francouzské značky SVR je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Všechny produkty této značky jsou však zároveň velmi šetrné.

Použití

Po umytí pokožky aplikujte na celý obličej a/nebo tělo, věnujte pozornost zejména velmi suchým a podrážděným oblastem.

O značce

Kosmetickou značku SVR založil již před šedesáti lety manželský pár z Francie. Základem všech produktů této značky je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Zároveň jsou však produkty velmi šetrné k pokožce. Díky složení produktů a dlouholeté tradici se značka SVR řadí mezi přední dermo-kosmetické značky světa.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.