Kosmetika

SVR Topialyse Baume Lavant mycí balzám 400 ml

Značka: SVR
Produktová řada: Topialyse

Zklidňující mycí péče proti pocitům svědivosti a podráždění. Vhodné pro velmi suchou až atopickou pokožku. Čistí pleť bez pocitu vysušení. Bez parfemace.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: SVR Topialyse Baume Lavant mycí balzám 400 ml

50114172

Úvod

Hýčkejte Vaši pokožku pomocí zklidňující mycí péče proti pocitům svědivosti a podráždění. Je vhodná pro velmi suchou až atopickou pokožku. Čistí pokožku bez pocitu vysušení, doplňuje lipidy a dlouhodobě snižuje pocity svědivosti. Klinicky ověřená účinnost: udržuje hydrataci pokožky po dobu 24 hodin. Bez parfemace.

Výsledek:

  • jemně a šetrně čistí pokožku
  • zaručeně snižuje pocit svědivosti
  • udržuje dlouhodobou hydrataci pokožky

Složení

Základem produktů francouzské značky SVR je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Všechny produkty této značky jsou však zároveň velmi šetrné.


Použití

Aplikujte na vlhkou pokožku, vytvořte jemnou pěnu a opláchněte. Poté aplikujte Topialyse Creme pro dlouhodobou hydrataci a komfort nebo Topialyse Baume Intensif pro intenzivní výživu a 48 hodinový efekt proti podráždění a svědivosti.


O značce

Kosmetickou značku SVR založil již před šedesáti lety manželský pár z Francie. Základem všech produktů této značky je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Zároveň jsou však produkty velmi šetrné k pokožce. Díky složení produktů a dlouholeté tradici se značka SVR řadí mezi přední dermo-kosmetické značky světa.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.