SVR Topialyse Huile Micellaire mycí olej 400 ml

Kosmetika

Značka: SVR
Micelární a relipidační mycí olej pro suchou až atopickou pokožku. Vyživuje a současně snižuje pocity napjaté pokožky a svědění.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114173

Hýčkejte Vaši pokožku pomocí relipidačního micelárního čistícího oleje. Je určen pro suchou až atopickou pokožku. Vyživuje a současně snižuje pocity napjaté pokožky a svědění. Jedinečná péče o pleť, která intenzivně vyživuje a uchovává hydrolipidní film suché až atopické pokožky. Klinicky ověřená účinnost: udržuje pokožku hydratovanou po dobu 24 hodin. Zanechává pokožku jemnou a hladkou.

Výsledek:

  • šetrně čistí pokožku
  • snižuje pocit napjaté pokožky a svědění
  • intenzivně vyživuje pokožku a zanechává ji hladkou

Složení

Základem produktů francouzské značky SVR je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Všechny produkty této značky jsou však zároveň velmi šetrné.

Použití

Aplikujte na vlhkou pokožku, vytvořte jemnou pěnu a opláchněte. Poté osušte bez tření. Po sprše nebo koupeli aplikujte pro dokonalý efekt Topialyse Creme pro dlouhodobou hydrataci a pocit pohodlí nebo Topialyse Baume Intensif pro intenzivní výživu a 48 hodinový účinek proti svědivosti.

O značce

Kosmetickou značku SVR založil již před šedesáti lety manželský pár z Francie. Základem všech produktů této značky je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Zároveň jsou však produkty velmi šetrné k pokožce. Díky složení produktů a dlouholeté tradici se značka SVR řadí mezi přední dermo-kosmetické značky světa.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.