516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Swiss NatureVia LAKTOBACILY 5 66 kapslí

Swiss NatureVia LAKTOBACILY 5 66 kapslí

Swiss NatureVia LAKTOBACILY 5 66 kapslí

50107741
Doplněk stravy: Více o legislativě
359 Kč 1632 Kč / 100 g
Skladem na e-shopu

Unikátní směs 5 kmenů laktobacilů a bifidobakterií přirozeně se vyskytujících v lidském organismu.

Podrobné informace o produktu

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí.

Swiss NatureVia LAKTOBACILY 5 obsahují komplex 5 bakteriálních kmenů, které se přirozeně vyskytují v trávicím a urogenitálním traktu člověka. Přípravek je vyroben ochrannou kryotechnologií, která podstatně zvyšuje životaschopnost, odolnost a stabilitu bakterií a chrání je od výroby až po použití i bez nutnosti uložení v chladu. Živé bakterie se tak dostanou až do střev.

Hlavní vlastnosti:

  • složení přípravku je vhodné pro všechny věkové kategorie
  • obsahují vysoké množství bifidobakterií (25 %)
  • jsou termostabilní, nemusí se uchovávat v chladu
  • rostlinná kapsle bez hovězí želatiny, vhodné i pro vegetariány
  • 100% lidský původ kmenů

Dávkování:

Užívejte 1-2 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Při užívání s antibiotiky je vhodné dodržet alespoň 2-3 hodinový odstup od podání antibiotik.

Složení:

Probiottické bakterie Lactobacillus rhamnosus 55 %, Bifidobacterium breve 20 %, Lactobacillus casei 15 %, Lactobacillus acidophilus 5 %, Bifidobacterium longum 5 % (kmeny obsahují kryoprotektanty) 6 miliard CFU* v jedné kapsli.

*CFU - počet živých probiotických mikroorganismů na konci doby trvanlivosti, při výrobě je plněno až 300% tohoto množství (až 18 miliard CFU/1cps).

Maltodextrin, bakteriální kultury (obsahuje kryoprotektanty: odtučněné mléko, sacharóza, agar-sójový bujon), rostlinná kapsle (hypromeloza), protispékavá látka (stearát hořečnatý), vysoušedlo (oxid křemičitý), antioxidant (kys. askorbová).

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek.

Kategorie produktu

Parametry

Forma Kapsle
EAN 8594187090234

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.