Swiss NatureVia Koenzym Q10 Forte 100 mg 60 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

311 ušetříte 78 Kč

Původní cena 389 Kč, sleva 20%

O produktu

Dodejte organismu extra silnou dávku koenzymu Q10. Koenzym Q10 je nezbytnou součástí téměř každé buňky lidského těla. Během biochemických reakcí v buněčných mitochondriích se účastní procesu přenosu a získávání energie, která je pro život nezbytná. Vyskytuje se ve velkém množství v orgánech s vysokými požadavky na energii, jako jsou srdce, plíce a játra.

S věkem jeho produkce klesá, a proto je vhodné doplňovat koenzym Q10 v potravě, zejména u osob starších 50 let. Hladinu koenzymu Q10 snižuje také tělesná zátěž, častý stres a nevhodné stravování. Přípravek Swiss NatureVia Koenzym Q10 Forte 100mg obsahuje koenzym Q10 získaný přírodním biologickým procesem bakteriální fermentace. Tato forma koenzymu je identická s koenzymem produkovaným v organismu.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli za den, nejlépe společně s jídlem s obsahem tuku k optimálnímu vstřebání.

Složení

Koenzym Q10 (Ubiquinon) 100 mg v jedné kapsli.

Látky protispékavé (fosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý, mikrokrystalická celulóza), ubichinon, želatina. Neobsahuje umělé příchuti, barviva, sladidla, mléčné, pšeničné produkty, lepek ani kvasinky.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí.