NatureVia Max Brusinky Cran-Max 30+6 tablet

Doplněk stravy

Značka: NATUREVIA
NatureVia Max Brusinky Cran-Max obsahuje patentovaný koncentrát Cran-Max z celých plodů severoamerických brusinek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50107406

NatureVia Max Brusinky Cran-Max je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje patentovaný koncentrát Cran-Max nejvyšší kvality z celých plodů severoamerických brusinek (Vaccinium macrocarpon) s unikátní technologií postupného uvolňování BioShield. Severoamerická brusinka je bohatá na přírodní látky s fyziologickým účinkem. Obsahuje minerály, vitamíny, stopové prvky, organické kyseliny a proantokyanidiny (PAC).

  • Technologií Cran-Max zůstávají zachovány všechny látky z celého plodu (dužnina, jádra, slupky, koncentrovaná šťáva) a vzájemné působení všech složek se posiluje. 
  • Technologií BioShield brusinková vláknina vytvoří ochranný obal, který chrání účinné látky před žaludeční kyselinou. Umožňuje jejich postupné uvolňování a prodloužený účinek.   

Dávkování:

Užívejte 1-2 tablety denně. Pro maximální efekt používejte minimálně 4 týdny.

Složení:

Brusinkový extrakt (34:1) 250 mg, ekvivalentní 8500 mg brusinek (sušiny).

Produkt neobsahuje žádné chemické konzervační látky, syntetická barviva, mléčné, kukuřičné a pšeničné produkty, kvasinky ani cukr.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Mohou užívat těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.