SYMBIOSYS Alflorex 15 tobolek

Doplněk stravy

Značka: SYMBIOSYS
Přípravek SYMBIOSYS Alflorex s obsahem kmene Bifidobacterium infantis 35624® izolovaného z trávicího traktu zdravého jedince přispívá k rovnováze střevní mikrobioty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50124991

Probiotický kmen Bifidobacterium infantis 35624® pomáhá udržovat rovnováhu střevní mikrobioty. Tento kmen je izolovaný z trávicího traktu zdravého jedince a byl pečlivě vybrán pro podporu Vaši vnitřní rovnováhy. Malé kapsle přípravku SYMBIOSYS Alflorex obsahují 1 miliardu bakteriálních buněk a jsou bez lepku a laktózy. Přípravek je určený pro dospělé a děti od 3 let. Probiotika jsou živé mikroorganismy žijící ve střevech, kde tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. 


Dávkování

Užívejte 1 tobolku 1x denně po dobu nejméně 4 týdnů. Zapijte sklenicí vody. Přípravek se může užívat kdykoliv v průběhu dne, s jídlem nebo bez jídla.

Složení

Jedna tobolka SYMBIOSYS Alflorex® obsahuje 1 x 109 buněk bakterií Bifidobacterium longum 35624®.

Kukuřičný škrob, tobolka: hydroxypropylmetylcelulóza, Bifidobacterium longum 35624®, protispékavé činidlo; hořečnaté soli mastných kyselin; sacharóza, trehalóza*, stabilizátor: citrát sodný. *Trehalóza je zdroj glukózy.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Neuchovávejte v lednici. Spotřebujte nejlépe do 30 dní od prvního užití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.