T-tomi Ortopedické kalhotky suchý zip 5-9 kg 1 ks hroši

Zdravotnické prostředky

Značka: T-TOMI
Ortopedické abdukční kalhotky s vrstvenou plenkovinou, která odpovídá dvěma bavlněným tetra plenám. S praktickým zapínáním na suchý zip. Pro děti cca 5–9 kg.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50121129

Doporučil ortoped Vašemu děťátku tzv. „široké balení“, které bude udržovat jeho kyčle ve správném postavení? Hledáte vhodnou pomůcku, která by nahradila složité balení do 2 plen? Vyzkoušejte i Vy ortopedické abdukční kalhotky T-TOMI, jež jsou navržené výhradně pro děti, kterým lékaři doporučili široké balení. V kalhotkách je všita vrstvená plenkovina, která odpovídá dvěma bavlněným tetra plenám. Kalhotky tedy dobře slouží jako ortopedická pomůcka pro zdravý vývoj kyčlí u miminek.

Praktická kombinace s jednorázovými plenami

Tyto kalhotky nejsou savou vrstvou, mohou se nosit v kombinaci s jednorázovými plenami – nejlépe na oblečení (na body, dupačkách či punčoškách). Vnější vrstvu tvoří čistá bavlna v roztomilém provedení s hrošíky. Praktické zapínání je na přední straně na suchý zip. Abdukční kalhotky T-TOMI lze vybrat ve dvou velikostech, a to pro děti cca 3–6 kg a 5–9 kg. Abdukční kalhotky jsou prodyšné, pohodlné a jednoduché na používání i údržbu.

Hlavní vlastnosti:

  • pro děti od 5–9 kg
  • materiál 100% bavlna
  • výplň odpovídá 2 poskládaným plenám
  • zapínání na suchý zip
  • roztomilý design s hrošíky

Upozornění

Produkty T-TOMI splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let a Oeko Tex Standard 100.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.