Gynekologické obtíže, antikoncepce - Tablety (3)

Řadit
Filtry výpisu
 • Tablety
Dr.Max Flor Femina 10 vaginálních tablet

10 vaginálních tablet

Zdravotnické prostředky

Dr.Max Flor Femina obsahuje kombinaci laktobacilů, isoflavonů a kyseliny mléčné pro obnovu rovnováhy vaginální mikroflóry.

  219 Kč
  Feminella Vagi C vaginální tablety 6 ks

  vaginální tablety 6 ks

  Zdravotnické prostředky

  Umožňuje nejrychlejší úpravu narušeného bakteriálního složení v pochvě. Podporuje imunitní systém vaginální sliznice. Lze bezpečně používat během těhotenství a kojení.

   259 Kč
   Walmark Urinal Medical tbl.10

   Zdravotnické prostředky

   Zdravotnický prostředek užívaný k léčbě a prevenci u opakovaného výskytu cystitidy a jiných infekcí dolních močových cest způsobených bakteriemi a plísněmi.

   268 Kč
   Dočasně nedostupné
   Gynekologické obtíže, antikoncepce

   Gynekologické obtíže, antikoncepce

   Intimní oblast žen je velmi citlivá a občas se mohou vlivem hormonálních změn vyskytnout obtíže projevující se různými typy výtoků, pálením a svěděním.

   S tím pomohou speciální krémy a čípky na zavádění. Trpíte-li těmito potížemi častěji, sáhněte i po některém z přípravků s obsahem laktobacilů a kyseliny mléčné, které pomáhají při vaginální mykóze a také jako prevence proti podobným obtížím, neboť obnovují přirozené prostředí v intimní oblasti. V této kategorii naleznete i přípravky pro zmírnění nepříjemných příznaků provázejících menstruaci a menopauzu.