Ostatní

Tangle teezer + Invisibobble Snow dárková sada

  • Tangle teezer + Invisibobble Snow dárková sada obsahuje kartáč na vlasy a spirálovitou gumičku pro každodenní úpravu vlasů. Limitovaný set ve vánočním hávu ocení každá žena.
389

O produktu: Tangle teezer + Invisibobble Snow dárková sada

50133456

Úvod

Vánoční balíček Tangle teezer + Invisibobble Snow dárková sada obsahuje horkou novinku od Tangle Teezer – Wet Detangler. Společně s kartáčem v balení naleznete průhlednou vlasovou spirálovitou gumičku do vlasů Invisibobble®. Toto nerozlučné duo je praktickým doplňkem každé ženy.

Obsah sady:

  • Kartáč na vlasy Tangle Teezer – Wet Detangler byl speciálně vytvořen k rozčesávání mokrých vlasů. Díky svým 325 ohebným štětinám během chvilky vlasy dokonale rozčešete, odstraníte uzlíky a dodáte kadeřím zářivý lesk a zdravý vzhled – to vše bez bolestivého trhání, tahání či zacuchávání. Kartáč má ergonomicky tvarovanou rukojeť, lze ho tedy pevně uchopit, aby vám při používání nevypadl z ruky ani ve sprše.
  • Invisibobble® spirálovitá gumička do vlasů spolehlivě spojí každý účes, a přitom poskytuje komfortní nošení. V účesu působí jemně, netahá a nevytváří otlaky ve vlasech. Gumička je vyrobena ze syntetické pryskyřice, která do sebe neabsorbuje vodu a díky tomu je hygienickým vlasovým doplňkem, který ve vlasech nezanechává stopy a je voděodolný.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.