Tears Again oční sprej 10 ml

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

229 ušetříte 30 Kč

Původní cena 259 Kč, sleva 12%

O produktu

Tears Again je lipozomový oční sprej, který pomáhá zmírňovat podráždění suchých očí. Stabilizuje lipidovou vrstvu slzného filmu, reguluje a zlepšuje zvlhčení povrchu oka a očních víček. Tears Again oční sprej se používá při poruchách spojených s prostředím jako například suché oči, napjatá oční víčka, pocit cizího tělesa v oku a pocit pálení nebo svědění očí.

Lipozomy pokožku změkčují, zvlhčují a zjemňují, snižují teplotu očního víčka při zánětu a zmírňují podráždění oka způsobené prací s počítačem, klimatizací, průvanem nebo suchým vzduchem v letadle. Potlačují svědění, zbavují bolesti a mají protizánětlivé vlastnosti.

Dávkování:

Aplikujte 1-2 stříknutí přípravku na zavřená oční víčka 3-4x denně. V případě potřeby i častěji. Nestříkejte přípravek do otevřených očí ani se nedotýkejte sprejem povrchu oka. Při aplikaci dodržujte vzdálenost asi 10 cm. Může se objevit krátkotrvající pocit pálení oka, je-li přípravek omylem aplikován do otevřených očí. Tento pocit rychle zmizí a nedojde k poškození oka.

Používáte-li oční kosmetiku, je lépe použít oční sprej před nanesením make-upu nebo po jeho odstranění. 

Složení:

1 ml obsahuje 10 mg sójového lecitinu, 8 mg chloridu sodného, 8 mg etanolu, 5 mg fenoxyetanolu, 0,25 mg vitamínu A a 0,02 mg vitamínu E.

Upozornění:

Přípravek může být používán několika osobami současně, protože nedochází ke kontaminaci. Tears Again by neměl být používán současně s jinými lokálně působícími očními léky. Pokud Vám lékař musí předepsat jiný oční přípravek, je potřebné dodržet 10-ti minutový interval mezi aplikací jednotlivých přípravků. Tears Again nesmějí používat pacienti přecitlivělí na fenoxyetanol.