Teekanne Mother&Child Kids Tea 4+ 20x2,2 g

Doplněk stravy

Značka: TEEKANNE
Lahodná a vyvážená směs z bylinek a ovoce pro děti od ukončeného 4. měsíce věku. Jablko, šípky a voňavá hruška s přísadou meduňky vytváří chutný nápoj bez přidaného cukru.
Skladem na e-shopu
59

Cena za 100 g: 131 Kč

O produktu

50087206

Lahodná a vyvážená směs z bylinek a ovoce chutná i nejmenším dětem. Kombinace jablka, šípků, voňavé hrušky s přísadou meduňky přináší dětem chutný nápoj bez přidaného cukru. Čaj je vhodným doplněním pitného režimu dětí a kojenců od ukončeného 4. měsíce věku. Neobsahuje kofein ani lepek.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocno-bylinný čaj v nálevových sáčcích
  • vhodný pro děti a kojence od ukončeného 4. měsíce věku
  • neobsahuje kofein

Složení

Jablko (32 %), ibišek (20 %), meduňka (15 %), mrkev (12 %), hruška (9 %), šípky, listy ostružiny.

Použití

Nálevový sáček zalijte 200 ml vroucí vody a nechte 8 minut luhovat. Před podáváním ochlaďte na vhodnou teplotu k pití (cca 37 °C) a zkontrolujte. Vždy připravujte nápoj čerstvý. V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Maximální dávka cukru na 1 hrnek (250 ml vody) je 12,5g (max. 5 g/100 ml). Čaj neobsahuje kofein ani lepek.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.