516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

TEMTEX Kinesio tape Tourmaline 5 cm x 5 m tejpovací páska béžová

TEMTEX Kinesio tape Tourmaline 5 cm x 5 m tejpovací páska béžová

TEMTEX Kinesio tape Tourmaline 5 cm x 5 m tejpovací páska béžová

50069762
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
279 Kč
Skladem na e-shopu

Tejpovací páska TEMTEX kinesio tape Tourmaline je pružná páska s mimořádnou lepivostí, která se aplikuje na poraněný sval nebo kloub. Na kůži vydrží několik dní, během nichž jej pozitivně ovlivňuje.

Podrobné informace o produktu

Tejpovací páska Temtex kinesio tape Tourmaline je pružná bavlněná páska s mimořádnou lepivostí, která se aplikuje na poraněný nebo problematický sval nebo kloub. Na kůži vydrží několik dní, během nichž ho celou dobu pozitivně ovlivňuje. Odstraňuje bolest, podporuje hojení, pomáhá aktivovat oslabené svaly, odstraňuje otoky a modřiny, centruje nebo stabilizuje klouby. Výborně drží za všech podmínek - i při sprchování, plavání nebo sportu.

Použité lékařské lepidlo je hypoalergenní - mohou ji používat i lidé s citlivou pokožkou a děti. Má elasticitu 160% - díky vysoké hustotě bavlněných vláken a kvalitě použitých polymerů. Neobsahuje latex - latex je častým zdrojem alergických reakcí. Vyrábí se v Jižní Koreji - Towatek je výrobcem špičkových tejpovacích pásek již od roku 1995. V ČR je již 8 let nejprodávanější páskou na trhu - využívá ji i Česká olympijská reprezentace a většina vrcholových sportovců.

V čem je tejpovací páska Temtex Tourmaline jiná?

Od tejpovací pásky Temtex Classic se liší v tom, že má navíc v lepidle na jemno namletý polodrahokam turmalín, který má tišící účinek na poraněné svaly.

 

Tejpování ploché nohy:

Tejpování ramene:

Tejpování zad:

Tejpování achilovky a lýtka:

Tejpování kolene:

Tejpování kolenního vazu:

Tejpování kotníku:

Kategorie produktu

Parametry

Značka TEMTEX
EAN 8809095691030

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.