516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer FT 65 Multifunkční teploměr 6v1 1 ks

Beurer FT 65 Multifunkční teploměr 6v1 1 ks

Beurer FT 65 Multifunkční teploměr 6v1 1 ks

50087240
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 050 Kč
Skladem na e-shopu

Multifunkční teploměr zvládne měřit teplotu těla i povrchu předmětů, teplotu okolí a kapalin. Optický alarm upozorní na vysokou teplotu. Paměť uloží 10 posledních měření.

Podrobné informace o produktu

Multifunkční teploměr FT 65 od společnosti Beurer nabízí hned šest funkcí v jediném zařízení. Zvládá měřit teplotu těla, ať už upřednostňujete měření na čele, nebo v uchu. Dále umí naměřit teplotu na povrchu předmětů, teplotu okolí a kapalin. Ať už potřebujete znát údaj jakéhokoliv člověka či předmětu, dozvíte se jej doslova během vteřiny; teploměru totiž stačí 1 s k určení přesné hodnoty s minimální odchylkou, která u lidí dosahuje max. 0,3 °C a u předmětů 1,5 °C. Pokud se naměřená teplota blíží k horečce nebo do tohoto pásma dokonce již spadá, budete na to upozorněni optickým alarmem. Červená barva LED kontrolky značí horečku, zelená znamená, že je vše v pořádku.

Automatické vypnutí

Na velkém a snadno čitelném displeji uvidíte kromě aktuální teploty také datum a čas. Údaje se ukládají do interní paměti s kapacitou 10 zápisů. Po několika vteřinách nečinnosti se přístroj automaticky vypne, aby šetřil baterii. Tu nemusíte před začátkem používání ani dokupovat, je totiž přímo součástí balení.  

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125795146

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.