516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer BY 20 Dětský teploměr v dudlíku

Vyprodáno
Beurer BY 20 Dětský teploměr v dudlíku

Beurer BY 20 Dětský teploměr v dudlíku

50102379
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
375 Kč

Teploměr BY 20 je určen pro měření teploty u malých dětí, je totiž zasazen do dudlíku. Nabízí rychlé a přesné měření a automatické vypnutí pro šetření baterie.

Zobrazit kategorii Digitální teploměry » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Teplota těla u malých miminek se mnohdy zjišťuje velmi obtížně. Děti jsou totiž neposedné a cokoliv neobvyklého, co vybočuje z jejich návyků, je vyvede z míry. Při měření teploty proto vyzkoušejte dětský teploměr Beurer BY 20, který je chytře integrován do dudlíku. Stačí jej dítěti vložit do úst, po čemž následuje ihned šetrné měření s mimořádnou přesností 0.1 °C. Teploměr zvládne zjistit hodnoty od 35 do 42 °C, upozorní tedy i na zvýšenou teplotu či dokonce horečku, abyste vždy přesně věděli, jak moc je vaše dítě nemocné.

Zdravotně nezávadný teploměr

Po skončení měření se ozve zvukový signál, takže víte, kdy již můžete dudlík s teploměrem vytáhnout. Přístroj je potažen ochranným krytem a neobsahuje žádné sklo ani rtuť, je proto velmi šetrný a hodí se k použití i u velmi malých miminek či dokonce novorozeňat. V případě potřeby jej lze navíc i dezinfikovat, aniž by došlo k jeho poškození či ztrátě funkčnosti.   

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
Pro koho Pro děti
EAN 4211125950026

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.