516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer FT 09 Teploměr digitální klasický 1 ks bílý

Beurer FT 09 Teploměr digitální klasický 1 ks bílý

Beurer FT 09 Teploměr digitální klasický 1 ks bílý

50087243
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
155 Kč
Skladem u dodavatele

Klasický digitální teploměr má voděodolný konec, aby jej bez obtíží bylo možno dezinfikovat. Měří s přesností 0,1 °C a po zapnutí vždy ukáže poslední naměřenou hodnotu.

Podrobné informace o produktu

Společnost Beurer vytvořila klasický bílý digitální teploměr FT 09, který je určen pro celou rodinu. Přístroj vám během několika málo vteřin přesně změří aktuální teplotu těla a dá vám jasné upozornění, pokud by teplota šplhala až k horečce. Především u menších dětí, které nemají dostatečně posílenou imunitu, totiž zvýšené hodnoty můžou být velmi alarmující. Zařízení měří s mimořádnou přesností, odchylka je pouhých 0,1 °C. Proto máte jistotu, že údaje jsou skutečně duální a můžete se podle nich řídit.

Voděodolné zakončení

Zakončení teploměru je voděodolné. To znamená, že teplotu můžete měřit i v ústech a po použití přístroj snadno dezinfikujete, aniž by došlo k jeho poškození a ztrátě funkčnosti. Po skončení měření budete informováni akustickým signálem, abyste věděli, kdy již teploměr můžete vytáhnout a podívat se na hodnoty uvedené na displeji. Interní paměť ukládá vždy poslední naměřený údaj, který se zobrazí po zapnutí přístroje, proto snadno porovnáte, jak se vám teplota vyvíjí.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125791100

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.