516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer infra FT 90 Teploměr bezkontaktní infračervený 1 ks

Beurer infra FT 90 Teploměr bezkontaktní infračervený 1 ks

Beurer infra FT 90 Teploměr bezkontaktní infračervený 1 ks

50087244
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 450 Kč
Skladem na e-shopu

Bezkontaktní teploměr Beurer FT 90 je hygienický a bezpečný. Změří teplotu těla i objektů během několika málo vteřin a uloží hodnoty do paměti s kapacitou 60 míst.

Podrobné informace o produktu

Bezkontakntí infračervený teploměr FT 90 vás zaujme hned při prvním použití. Společnost Beurer vytvořila výrobek, který vám během několika málo vteřin změří teplotu těla, ale i teplotu okolních objektů, navíc s mimořádnou přesností. Je vhodný k použití i u malých dětí, které nedokážou dlouho vydržet v klidu a jakýkoliv nezvyklý předmět je rozruší. Navíc je toto měření zcela hygienické a bezpečné, nedochází k přenosu virů, bakterií ani jiných škodlivých mikroorganismů.

Paměť pro 60 měření

Výslednou naměřenou hodnotu uvidíte na velkém, snadno čitelném displeji. Ten je navíc modře podsvícený, proto na něj dobře uvidíte i za sníženého osvětlení, např. v noci, aniž byste museli rozsvítit velké světlo.  Do interní paměti se ukládá 60 posledních měření, která poté můžete využít ke kontrole vývoje teploty. Zařízení je poháněno AAA baterií, která je včetně ochranného obalu součástí balení, abyste ji nemuseli dokupovat samostatně. Po několika vteřinách nečinnosti se teploměr automaticky vypne, aby baterii šetřil.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125795306

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.