516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Diagnostic NC300 Teploměr infračervený bezdotykový 1 ks

Akce -6%
Diagnostic NC300 Teploměr infračervený bezdotykový 1 ks

Diagnostic NC300 Teploměr infračervený bezdotykový 1 ks

50087253
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
659 Kč 699 Kč
Skladem na e-shopu

Teploměr NC300 slouží k bezkontaktnímu měření teploty lidského těla a okolního prostředí. Výsledky měření budete mít k dispozici během vteřiny. Je klinicky testovaný a vhodný k použití i u malých dětí.

Podrobné informace o produktu

U malých dětí se nemoce střídají pomalu každý týden. Mějte vždy přehled o tom, jaká je jejich teplota, abyste v případě nutnosti mohli zavčas vyhledat odbornou lékařskou pomoc. NC300 je bezkontaktní infračervený teploměr, který vám pomůže změřit teplotu lidí, ale i okolního prostředí. Jeho klinické testování zaručuje, že jej lze bezpečně použít i u velmi malých dětí, stejně jako u dospělých. Výborně se proto hodí do každé domácnosti.

Upozornění na horečku

Měření je rychlé, výsledky získáte během několika málo vteřin. Kdykoliv teploměr zaznamená hodnotu vyšší než 37,8 °C, bude vás ihned informovat alarmem, abyste věděli, že něco není v pořádku. Měřené hodnoty se zobrazí na přehledném podsvíceném displeji. Jednotlivé hodnoty se uchovávají v paměti s kapacitou pro 12 posledních měření, máte proto možnosot například v průběhu týdne porovnávat a sledovat, zda teplota dítěti klesá. Pokud dítě spí nebo z nějakého jiného důvodu nechcete být vyrušováni alarmem, lze zvukovou signalizaci vypnout.

Teploměr lze skladovat v praktickém pouzdře, které je součástí balení.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Diagnostic
EAN 5907581253564

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.