516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Terezia DIAREGUL 60 kapslí

Terezia DIAREGUL 60 kapslí

Terezia DIAREGUL 60 kapslí

50093749
Doplněk stravy: Více o legislativě
269 Kč 4 Kč / 1 kus(tbl)
Skladem na e-shopu

DIAREGUL je unikátní kombinací houby a rostlin. Chebule srdčitá, zázvor lékařský a jalovec přispívají k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Podrobné informace o produktu

DIAREGUL je unikátní kombinací houby a rostlin. Chebule srdčitá, zázvor lékařský a jalovec přispívají k udržení normální hladiny cukru v krvi. Mohou ho užívat osoby s poruchou glukózové tolerance i lidé trpící nadváhou. Chebule srdčitá pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi a podporuje očistný účinek močových cest. Hnojník obecný se vyznačuje zejména vysokou výživnou hodnotou. Zázvor lékařský, skořice  a jalovec pomáhají udržovat normální hladinu cukru v krvi.

Složení:

1 kapsle obsahuje 320 mg směsi DIAREGUL  [prášek sušené houby hnojníku obecného (Coprinus comatus) 150 mg ,extrakt chebule srdčité (Tinospora cordifolia – GUDUCHI)  80mg, prášek sušeného zázvoru (Zingiber officinale) 50 mg, sušená skořice (Cinnamomum zeylanicum) 20mg, prášek sušeného jalovce obecného (Juniperus communis) 20 mg]. Obal kapsle: želatina.

Dávkování:

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro bezlepkovou dietu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Terezia
Forma Kapsle
Bez lepku Ano
EAN 8594006897136

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.