Terezia DIAREGUL 60 kapslí

Doplněk stravy

249

Cena za 1 kus(tbl): 4 Kč

O produktu

DIAREGUL je unikátní kombinací houby a rostlin. Chebule srdčitá, zázvor lékařský a jalovec přispívají k udržení normální hladiny cukru v krvi. Mohou ho užívat osoby s poruchou glukózové tolerance i lidé trpící nadváhou. Chebule srdčitá pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi a podporuje očistný účinek močových cest. Hnojník obecný se vyznačuje zejména vysokou výživnou hodnotou. Zázvor lékařský, skořice  a jalovec pomáhají udržovat normální hladinu cukru v krvi.

Složení:

1 kapsle obsahuje 320 mg směsi DIAREGUL  [prášek sušené houby hnojníku obecného (Coprinus comatus) 150 mg, extrakt chebule srdčité (Tinospora cordifolia – GUDUCHI)  80 mg, prášek sušeného zázvoru (Zingiber officinale) 50 mg, sušená skořice (Cinnamomum zeylanicum) 20mg, prášek sušeného jalovce obecného (Juniperus communis) 20 mg]. Obal kapsle: želatina.

Dávkování:

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro bezlepkovou dietu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.