Terezia Reishi BIO 120 kapslí + DÁREK Reishi v kávě 2x

Doplněk stravy

Značka: TEREZIA
TEREZIA Reishi BIO kvalita 120 kapslí + DÁREK 2 sáčky Reishi v kávě. Doplněk stravy s obsahem reishi, která podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50103509

TEREZIA Reishi BIO je doplněk stravy, který obsahuje houbu reishi v kapslích. Houbový prášek se získává lyofilizací, která plně zachovává vlastnosti čerstvé houby. Využití reishi, česky Lesklokorky leské, vychází z poznatků tradiční čínské medicíny, která ji doporučuje k pravidelné konzumaci:

  • Přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu.
  • Napomáhá normální funkci oběhové soustavy.
  • Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Složení:

1 kapsle obsahuje 150 mg prášku celé lyofilizované houby reishi (Ganoderma lucidum/ Lesklokorka lesklá) bez příměsí s obsahem 33,20 mg ß-glukanu ± 1,5%. Obal kapsle: celulóza.

Dávkování:

2x denně 1 kapsle před jídlem po dobu 1-3 měsíců. Kapsli užít celou a dostatečně zapít nebo její obsah vysypat do pokrmu či tekutiny. Je vhodné i dlouhodobé užívání.

Upozornění:

Doplněk stravy, není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není vhodné pro děti do 3 let. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.