Terezia Vitamín D3 1000 IU 90 tobolek + Vitamin D3 400 IU 10 ml

Doplněk stravy

Značka: TEREZIA
Terezia Vitamin D3 1000 IU tobolky ve vánočním balení a jako dárek Vitamin D3 400 IU ve formě kapek. Vitamin D pro celou rodinu, podporuje zdraví kostí, svalů a zubů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
249
FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50130911

Terezia Vitamin D3 1000 IU ve vánočním balení s přípravkem Vitamin D3 400 IU ve formě kapek jako dárek. Vitamin D je v tucích rozpustný vitamin nezbytný pro lidský organismus. Je nepostradatelný od kojeneckého věku až po stáří. Vitamin D3 vzniká v kůži působením slunečního záření. Zejména při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků je vhodné ho doplňovat potravou nebo doplňky stravy. Užívání vitaminu D doporučujeme zejména seniorům a ženám v období menopauzy. Přípravek je vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Použitý olivový olej v přípravku Terezia Vitamin D3 2000 IU zajišťuje efektivní vstřebávání vitaminu D3 do organismu.

Hlavní vlastnosti vitaminu D:

  • je potřebný pro zdravý růst
  • přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů
  • napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu
  • přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • podílí se na procesu dělení buněk

Dávkování

Vitamin D3 tobolky: Dospělí a mladiství od 15 let užívají 1 tobolku vitaminu D3 denně. Tobolka se polyká cela a zapiji vodou nebo se její obsah vytlačí do jídla.

Vitamin D3 kapky: Kojenci od narození a děti do 12 let užívají 1 kapku denně. Dospělí a děti od 12 let užívají 2 kapky denně. Kápněte přímo na dudlík, bradavku nebo jazyk kojence, popř. přidejte do jídla nebo nápoje.

Složení

Vitamin D3 tobolky: Vitamin D3 25 µg/1000 IU v jedné tobolce (500 % referenční hodnoty příjmu), olivový olej, vitamin D3 (cholekalciferol), želatinová tobolka (želatina, glycerol, voda čištěná).

Vitamin D3 kapky: Olivový olej, vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin E (směs tokoferolu). 1 kapka obsahuje 10 µg/400 IU vitaminu D3 v olejové bázi (200 % referenční hodnoty příjmu).

Upozornění

Přípravek Vitamin D3 tobolky není vhodný pro děti do 15 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.