Terranova Hořčík bez příchuti 150 g

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

659

Cena za 100 g: 439 Kč

O produktu

Hořčík je minerál nepostradatelný pro lidský organismus. Podílí se na mnoha tělesných funkcích. Přípravek Hořčík bez příchuti obsahuje směs hořčíku dvou nejlépe využitelných forem - bisglycinát hořečnatý a citrát hořečnatý. Směs je obohacena o zelený ječmen a montmorency višeň, která má vysoký obsah přírodního melatoninu. Tyto mrazem sušené byliny pomáhají zvýšit účinnost a využitelnost hořčíku.

Hořčík pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, podílí se na normálním energetickém metabolismu. Hořčík (magnesium) navíc působí pozitivně na normální činnost svalů a pomáhá udržet zdravé zuby a kosti. Přispívá také k normální syntéze bílkovin.

Dávkování

Dospělí užívají 1 odměrku (přibližně 5 g) 1-2x denně. Prášek rozmíchejte ve vodě, džusu nebo smoothie.

Složení

MAGNIFOOD COMPLEX 3730 mg, Stabilizované rýžové otruby rozpustné 3180 mg, Zelená ječná semena [A. sativa] (sušené mrazem) 350 mg, Montmorency višeň (sušené mrazem) 200 mg, Magnesium (50% bisglycinát, 50% citrát) 200 mg, Inositol 50 mg, FOS (fruktooligosacharidy) 50 mg, P 5-P (pyridoxal 5-fosfát) 1 mg v jedné odměrce.

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.