Terranova Komplex pro krásu - pleť, vlasy a nehty 50 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TERRANOVA
Kapsle s obsahem rostlinných extraktů (přeslička, kopřiva, rakytník, borůvka, lopuch, gotu kola), vitaminů a minerálních látek, MSM.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115242

Krásné a zdravé vlasy, nehty a pokožka. Přípravek Komplex pro krásu obsahuje kombinaci bylinných výtažků, vitaminů a minerálů, stabilizované rýžové otruby.

Bylinné výtažky jsou navíc získány sušením mrazem, a díky této šetrné metodě si uchovávají maximum účinných látek. Vitaminy a minerální látky se v kapslích nacházejí ve vynikající biologicky aktivní formě, která výrazně zlepšuje jejich vstřebávání a přispívá k jejich optimálnímu využití organismem. Přípravek doporučujeme zejména ženám, které o sebe rády pečují. Kapsle jsou vhodné pro veganky i ženy s celiakií.

  • zinek s biotinem přispívají k normálnímu stavu pokožky, vlasů a nehtů
  • kopřiva příznivě ovlivňuje stav kostí, vlasů a nehtů, obsahuje minerály a železo
  • rakytník přispívá k normálnímu stavu pokožky a napomáhá přirozené obranyschopnosti
  • borůvka je zdrojem vitaminu C a působí jako antioxidant
  • přeslička blahodárně působí na stav pokožky, vlasů a nehtů
  • lopuch přispívá k normálnímu stavu pokožky

Dávkování

Užívejte 1 nebo 2 kapsle denně s jídlem.

Složení

MAGNIFOOD KOMPLEX 525 mg, Přeslička jarní výhonky (sušené mrazem) 150 mg, Kopřiva list** (sušené mrazem) 100 mg, Rakytník plod a list** (sušený mrazem) 50 mg, Borůvka plod (sušená mrazem) 50 mg, Stabilizované rýžové otruby 50 mg, Kakaový bob drť 25 mg, Dýňové semínko 25 mg, Gotu kola list 25 mg, Lopuch kořen** (sušené mrazem) 25 mg, Řeřicha** (sušená mrazem) 25 mg, MSM (Methylsulfonylmethan) 400 mg, Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 236 mg, Vitamin C (CA, Mg askorbát) 100 mg, Zinek (askorbát) 5 mg, Kyselina pantothenová (panthotenát vápníku) 20 mg, Modřín arabinogalaktan 5,5 mg, Vitamin A (palmitát – 1250IU) 375 µg, Přírodní betakaroten/směs karotenoidů 2 mg, Biotin 100 µg ve dvou kapslích.

**Z kontrolovaného organického zdroje.

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.