Terranova Vitamin B12 Complex 500 mcg 50 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TERRANOVA
Kapsle s vitaminem B12 ve formě lépe využitelného methylcobalaminu obohacené o výtažky z pampelišky, zázvoru, hořce, petržele a červené řepy.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115279

Pomáhá zvládat stres, únavu a podporuje imunitu. Přípravek Vitamin B12 500 µg komplexobsahuje vitamin B12 v biologicky aktivní, lehce vstřebatelné formě methylcobalaminu a rostlinné výtažky z pampelišky, zázvoru, hořce, petržele a červené řepy. Přirozeně bezlepkový produkt. Přípravek doporučujeme zejména veganům a vegetariánům, kteří mají ve stravě vitaminu B12 nedostatek a seniorům (s věkem klesá schopnost vstřebávat vitamin B12 z potravy).

  • Vitamin B12 je důležitý pro proces dělení buněk a pro tvorbu červených krvinek. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální činnosti imunitního a nervového systému. Vitamin B12 také napomáhá normálnímu energetickému metabolismu a normální psychické činnosti.
  • Výtažek z petržele příznivě působí na správnou funkci ledvin. Pampeliška pomáhá při žaludečních potížích, podporuje trávení a přispívá k normální činnosti jater. Zázvor příznivě ovlivňuje trávení, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a má vliv na hladinu cukru v krvi. Hořec příznivě ovlivňuje trávení.

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně s jídlem.

Složení

Vitamin B12 (methylcobalamin) 500 µg, MAGNIFOOD COMPLEX 350 mg, Stabilizované rýžové otruby 175 mg, Petržel list (sušené mrazem)** 50 mg, Pampeliška list** 50 mg, Červená řepa šťáva a listy (sušené mrazem) 25 mg, Zázvor kořen** 25 mg, Hořec kořen 25 mg, Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 95 mg v jedné kapsli.

**Z kontrolovaného organického zdroje.

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.