Terranova Vitamín C komplex 250 mg 50 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TERRANOVA
Kapsle s vitaminem C ve formě lépe vstřebatelných minerálních askorbátů doplněné o výtažky z plodů rakytníku, acai, šípků nebo aceroly.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115280

Zdravá imunita. Přípravek Vitamin C 250 mg komplex obsahuje vitamin C ve směsi minerálních askorbátů, které nepřekyselují žaludek a jsou lépe vstřebatelné a využitelné organismem. Vitamin C je doplněn o mrazem sušené plody bohaté na vitamin C jako je rakytník, acai berry, acerola třešně a šípek. Rakytník příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost a trávení. Bobule acai jsou přirozeným zdrojem vitaminů, minerálů a antioxidantů. Šípky obsahují vysokou koncentraci vitaminu C, který usnadňuje vstřebávání železa. Přípravek je vhodný pro seniory a kuřáky.

Hlavní vlastnosti:

  • Vitamin C napomáhá normální funkci imunitního systému
  • přispívá ke správné funkci nervového systému a k normální psychické činnosti
  • pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání
  • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů
  • chrání buňky před oxidativním stresem

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně s jídlem, ideálně s odstupem alespoň 2 hodiny.

Složení

Vitamin C (Ca, Mg, K askorbát) 250 mg, Typická analýza: Askorbát vápníku 140 mg, Vitamin C 115 mg, Kalcium 10 mg, Askorbát hořčíku 112 mg, Vitamin C 92 mg, Magnesium 8 mg, Askorbát draslíku 55 mg, Vitamin C 43 mg, Draslík 8 mg, MAGNIFOOD COMPLEX 275 mg, Stabilizované rýžové otruby 1OO mg, Rakytník plod a list (sušené mrazem) 50 mg, Acai Berry (sušená mrazem) 50 mg, Třešně acerola 50 mg, Šípek 25 mg, Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 118 mg, Modřín arabinogalaktan 5,5 mg, Kyselina alfa-lipoová 0,5 mg v jedné kapsli.

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.