516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Thera-Band Posilovací guma 2 m 1 ks černá - speciálně silná

Thera-Band Posilovací guma 2 m 1 ks černá - speciálně silná

Thera-Band Posilovací guma 2 m 1 ks černá - speciálně silná

50106040
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
225 Kč
Skladem na e-shopu

Thera-Band Posilovací guma je velmi efektivní cvičební pomůcka na procvičování, posilování a protahování celého těla vhodná pro všechny věkové kategorie.

Podrobné informace o produktu

Thera-Band Posilovací guma je univerzální a velmi účinná komplexní cvičební pomůcka, která protáhne celé vaše tělo. Je jednoduchým řešením pro vaši rehabilitaci, domácí cvičení nebo silový trénink ve fitness centrech.

Cvičení s gumou Thera-Band zlepšuje držení těla, rovnováhu, posiluje svaly, minimalizuje tlak na klouby a snižuje riziko zranění. Posilovací guma je vhodná pro všechny věkové skupiny.

Posilovací gumy Thera-Band se vyrábějí se v osmi různých barvách, z nichž každá představuje jiný stupeň obtížnosti, navazující na posilovací gumu předchozí. Při vašem tréninku můžete díky tomu postupovat nahoru barevnou škálou s tím, jak roste vaše kondice. Nejslabší posilovací guma z barevné škály je béžová, po ní následují žlutá, červená, zelená, modrá, černá, stříbrná a nejsilnější je posilovací guma zlatá. Každý stupeň je o 25 % silnější než stupeň předchozí. Mezi posilovací gumou černou, stříbrnou a zlatou je nárůst síly o 40 %.

Thera-Band Posilovací guma černá – speciálně silná. Síla potřebná k jejímu natažení o 100 % odpovídá síle 3,3 kg.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Thera-Band
EAN 8594180680067

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.