Tierra Verde Máchadlo prádla 1 l

Drogerie

Skladem na e-shopu

O produktu

Tierra Verde Máchadlo prádla zneutralizuje máchací lázeň a zajistí, aby ve Vašem prádle nezůstávaly zbytky pracích prostředků, které mohou dráždit pokožku. Máchadlo se doporučuje používat také při praní v tvrdé vodě, ve které dochází ke srážení účinných látek pracích prostředků s minerály obsaženými ve vodě. Díky používání máchadla se vláknům textilií vrací jejich přirozené vlastnosti a jasnější barvy.

Hlavní vlastnosti:

  • pro veškeré praní v pračce i ruční praní
  • pro všechny druhy prádla
  • ovoněné levandulovou silicí

Složení

15-30 % kyselina citronová, denaturovaný líh, přírodní levandulová silice v biokvalitě (Lavandula intermedia), linalool

Použití

Na 4 – 5 kg prádla použijeme 30 ml máchadla – do zásobníku na aviváž pro závěrečnou část praní. Při ručním praní po vyprání v pracím prostředku dáváme máchadlo do čisté vody, necháme alespoň 10 minut působit a pak prádlo vymácháme.

Upozornění

Upozornění: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Likvidace: nepoužitý výrobek nebo prázdný obal odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.