Drogerie

Tierra Verde Prací gel Pomeranč kanystr 5 l

5.0
  • Tierra Verde Prací gel Pomeranč je šetrný k prádlu i k pokožce, a to i té nejcitlivější. S 99 % organických složek nezatěžuje přírodu a poskytuje kvalitní prací alternativu.
615 ušetříte 154 Kč

Původní cena 769 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 769 Kč

O produktu: Tierra Verde Prací gel Pomeranč kanystr 5 l

50136168

Úvod

Prací gel Pomeranč od Tierra Verde díky inovovanému složení vypere ještě efektivněji. Šetrně odstraňuje nečistoty z prádla a nedráždí citlivou pokožku dětí i dospělých. Výsledkem je krásně čisté prádlo s lehkou vůní bez dráždivých chemických látek. Koncentrovaná podoba gelu je navíc skvělým řešením pro vás, protože ušetříte za vodu i pro přírodu, jelikož se gel lehce odbourává a jeho obal je plně recyklovatelný. Pět litrů gelu v kanystru vystačí až na 165 pracích dávek. Vhodný k praní barevného prádla, látkových plen a flísových oděvů. Dermatologicky testováno. Vhodný i pro alergiky a ekzematiky.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrný k prádlu i pokožce
  • vhodný pro citlivou pokožku dětí a alergiků
  • v přírodě snadno odbouratelný

Složení

5-< 15 % extrakt z mýdlových ořechů, 5-< 15 % neiontové povrchově aktivní látky, uhličitan sodný, chelatační činidlo (GLDA), glycerol, benzoan sodný, xanthanová guma, přírodní pomerančová silice v biokvalitě (Citrus sinensis), d-limonene.

Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetické parfémy ani barviva.


Použití

Ruční praní:

  • Použijeme 15 ml na prací lázeň (polovina uzávěru litrové lahve).

Praní v pračce: 

  • Při měkké vodě dávkujeme 30 ml (1 uzávěr litrové lahve) na 4-5 kg prádla.
  • Při středně tvrdé vodě použijeme 1,5násobek doporučené dávky (45 ml) nebo přidáme Změkčovač vody.
  • Při tvrdé vodě dávku gelu zdvojnásobíme nebo použijeme Změkčovač vody.

Teplota praní: 

  • Gel je účinný již od 30 ºC pro lehké přeprání. Pokud to materiál dovoluje, pereme nejméně na 40 ºC. Pot a mastnota se pak lépe rozpouští.

Upozornění

Upozornění: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Likvidace: nepoužitý výrobek nebo prázdný obal odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.