844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Tiskové zprávy

 • Dr.Max představil produktové novinky pro letní sezónu

  6.6.2018

  Výskyt zhoubných nádorů, které mohou souviset se škodlivým vlivem slunečního záření potvrzuje známou skutečnost: obyvatelé ČR stále podceňují fotoprotekci. Na problém průběžně lékárny Dr.Max poukazují a přicházejí i s novými a vylepšenými produkty, které mohou zvýšit bezpečí při pobytu na slunci.

 • Dr.Max otevřel první specializovanou prodejnu zdravotnických potřeb

  4.6.2018

  Projekt, jehož cílem je rozběhnutí provozu celé sítě podobných prodejen a výdejen, odstartoval v Chebu. Ještě letos mají podobné pobočky začít sloužit pacientům i v pražských Modřanech, Sedlčanech a Brandýse nad Labem.

 • Melanomový stan zjistil vyšší výskyt zhoubných nádorů než v uplynulých letech

  21.5.2018

  Téměř 160 diagnostikovaných zhoubných nádorů při necelých 4200 vyšetřených. Taková je bilance letošního Stanu proti melanomu, na kterém se lékárny Dr.Max podílejí jako generální partner. To je vyšší záchyt než v uplynulých letech a dokazuje to, že obyvatelé Česka stále podceňují nebezpečí slunečního záření. Je to jasné varování před nastupující letní sezónou.

 • Dr.Max i letos generálním partnerem Stanu proti melanomu

  11.5.2018

  Lékárny Dr.Max jsou už třetím rokem generálním partnerem Stanu proti melanomu, nejmasovější preventivní akce zaměřené především na zjišťování výskytu maligního melanomu způsobujícího rakovinu kůže. Stan proti melanomu je pro Dr.Max významným a zároveň přirozeným odborným partnerem, protože na téma péče o pokožku se největší lékárenská síť v ČR zaměřuje dlouhodobě a systematicky.

 • Soutěž Lékárník roku - Dr.Max mezi finalisty

  20.4.2018

  Veřejnost vybrala PharmDr. Lukáše Dobrovolného z olomoucké lékárny Dr.Max jako "svého" Lékárníka roku.

 • Obrat lékáren Dr.Max vzrostl, jejich kvalitu potvrzují kontroly SÚKL

  12.4.2018

  Obrat lékárenské sítě Dr.Max, kterou provozuje společnost Česká lékárna holding, činil v loňském roce 16,108 mld. Kč. To je přibližně osmiprocentní růst oproti roku 2016. Tržby e-Shopu Dr.Max vzrostly ve stejném období o víc než sto procent. Obrat vlastní značky Dr.Max v Česku překročil magickou hranici 1 mld. Kč. Kontroly SÚKL pak potvrdily vysokou kvalitu práce v lékárnách Dr.Max. Ty za sebou mají – podtrženo a sečteno – velmi úspěšný rok.

 • Dva rekordy pro tištěnou inzerci Dr.Max

  9.2.2018

  Podle měření výzkumné agentury GfK StarchMetrixTM se ukázala akční nabídka lékárenské sítě Dr.Max prezentovaná v rámci tištěného nákladu týdeníku Květy jako nejúčinnější reklama za celý rok 2017. Podle zmíněné agentury šlo zároveň o tištěnou reklamu s nejvyšším zásahem za celou dobu, kdy se měření StarchMetrix v souvislosti s projektem sledovanosti tištěných médií provádí.

 • Sto procent výhod klientského programu pro všechny držitele věrnostních karet Dr.Max

  15.1.2018

  Od ledna může čerpat všechny výhody klientského programu každý, komu byla vystavena Karta výhod Dr.Max. Dosud mohli plnou škálu benefitů čerpat jen potřební: senioři, zdravotně hendikepovaní, děti a váleční veteráni.

 • Ve třech dalších městech začalo sloužit speciální taxi pro seniory. Taxík Maxík už jezdí na osmi místech ČR

  4.1.2018

  Taxík Maxík, sociální taxislužba, kterou do života uvedlo Konto Bariéry Nadace Charty 77 ve spolupráci s lékárnami Dr.Max, mohou už využívat i občané Benešova, Mostu a Svitav. Taxík Maxík poprvé vyjel v roce 2016 v Prachaticích a Liberci. Vloni se přidaly Kutná Hora, Praha 5 a Ústí nad Orlicí.

 • Lékárny Dr.Max preventivně zastavily prodej dětské výživy Amilk

  22.12.2017

  Poté, co pro podezření infikováním salmonelou nařídilo francouzské ministerstvo zdravotnictví stažení části produkce dětské výživy vyráběné společností Lactalis, se samotný výrobce rozhodl stáhnout z trhu ještě další výrobky. Tento fakt se dotkne i prodejů v české síti Dr.Max.

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.