516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Tiskové zprávy

 • Lékárny Dr.Max už čtvrtým rokem nejdůvěryhodnější v ČR

  9.11.2018

  Dr.Max je pro obyvatele ČR nejdůvěryhodnější značkou mezi lékárnami a druhou nejdůvěryhodnější vůbec. Ukázal to průzkum výzkumné agentury Nielsen provedený ve spolupráci se společností ATOZ.

 • Už tři miliony členů věrnostního programu DrMax

  11.10.2018

  V září se do klientského programu Karta výhod Dr.Max zapojil už třímiliontý účastník. To z věrnostního systému české lékárenské jedničky dělá s největší pravděpodobností republikového rekordmana – nejen mezi lékárnami, ale vůbec.

 • Garantovaná cesta nefalšovaných léčiv otevřena

  9.7.2018

  Dr.Max jako vůbec první síť veřejných lékáren v ČR začal s pilotním provozem, který garantuje, že bude pacientovi vydán pouze pravý, nikoli falšovaný lék. Uplatňování evropské protipadělkové směrnice klade na lékárny nové požadavky.

 • Lékárny Dr.Max vítají obnovu dodávek Endiaronu

  5.7.2018

  Po několikaměsíčním výpadku jsou obnovovány dodávky přípravku Endiaron do lékáren Dr.Max. Největší lékárenská síť v ČR to vítá, protože k dostupnosti Endiaronu přicházela celá řada pacientských i novinářských dotazů.

 • Dr.Max zavádí garantovanou mzdu

  28.6.2018

  Čtyřicet tisíc pro lékárníka a 26 tisíc pro farmaceutického asistenta. To jsou garantované nástupní podmínky, se kterými od 1. července přichází největší lékárenská síť v ČR. Zároveň zvyšuje základní platy u všech stávajících zaměstnanců lékáren.

 • Dr.Max představil produktové novinky pro letní sezónu

  6.6.2018

  Výskyt zhoubných nádorů, které mohou souviset se škodlivým vlivem slunečního záření potvrzuje známou skutečnost: obyvatelé ČR stále podceňují fotoprotekci. Na problém průběžně lékárny Dr.Max poukazují a přicházejí i s novými a vylepšenými produkty, které mohou zvýšit bezpečí při pobytu na slunci.

 • Dr.Max otevřel první specializovanou prodejnu zdravotnických potřeb

  4.6.2018

  Projekt, jehož cílem je rozběhnutí provozu celé sítě podobných prodejen a výdejen, odstartoval v Chebu. Ještě letos mají podobné pobočky začít sloužit pacientům i v pražských Modřanech, Sedlčanech a Brandýse nad Labem.

 • Melanomový stan zjistil vyšší výskyt zhoubných nádorů než v uplynulých letech

  21.5.2018

  Téměř 160 diagnostikovaných zhoubných nádorů při necelých 4200 vyšetřených. Taková je bilance letošního Stanu proti melanomu, na kterém se lékárny Dr.Max podílejí jako generální partner. To je vyšší záchyt než v uplynulých letech a dokazuje to, že obyvatelé Česka stále podceňují nebezpečí slunečního záření. Je to jasné varování před nastupující letní sezónou.

 • Dr.Max i letos generálním partnerem Stanu proti melanomu

  11.5.2018

  Lékárny Dr.Max jsou už třetím rokem generálním partnerem Stanu proti melanomu, nejmasovější preventivní akce zaměřené především na zjišťování výskytu maligního melanomu způsobujícího rakovinu kůže. Stan proti melanomu je pro Dr.Max významným a zároveň přirozeným odborným partnerem, protože na téma péče o pokožku se největší lékárenská síť v ČR zaměřuje dlouhodobě a systematicky.

 • Soutěž Lékárník roku - Dr.Max mezi finalisty

  20.4.2018

  Veřejnost vybrala PharmDr. Lukáše Dobrovolného z olomoucké lékárny Dr.Max jako "svého" Lékárníka roku.

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.