844 909 909|info@drmax.cz

Tiskové zprávy

 • Soutěž Lékárník roku - Dr.Max mezi finalisty

  20.4.2018

  Veřejnost vybrala PharmDr. Lukáše Dobrovolného z olomoucké lékárny Dr.Max jako "svého" Lékárníka roku.

 • Obrat lékáren Dr.Max vzrostl, jejich kvalitu potvrzují kontroly SÚKL

  12.4.2018

  Obrat lékárenské sítě Dr.Max, kterou provozuje společnost Česká lékárna holding, činil v loňském roce 16,108 mld. Kč. To je přibližně osmiprocentní růst oproti roku 2016. Tržby e-Shopu Dr.Max vzrostly ve stejném období o víc než sto procent. Obrat vlastní značky Dr.Max v Česku překročil magickou hranici 1 mld. Kč. Kontroly SÚKL pak potvrdily vysokou kvalitu práce v lékárnách Dr.Max. Ty za sebou mají – podtrženo a sečteno – velmi úspěšný rok.

 • Dva rekordy pro tištěnou inzerci Dr.Max

  9.2.2018

  Podle měření výzkumné agentury GfK StarchMetrixTM se ukázala akční nabídka lékárenské sítě Dr.Max prezentovaná v rámci tištěného nákladu týdeníku Květy jako nejúčinnější reklama za celý rok 2017. Podle zmíněné agentury šlo zároveň o tištěnou reklamu s nejvyšším zásahem za celou dobu, kdy se měření StarchMetrix v souvislosti s projektem sledovanosti tištěných médií provádí.

 • Sto procent výhod klientského programu pro všechny držitele věrnostních karet Dr.Max

  15.1.2018

  Od ledna může čerpat všechny výhody klientského programu každý, komu byla vystavena Karta výhod Dr.Max. Dosud mohli plnou škálu benefitů čerpat jen potřební: senioři, zdravotně hendikepovaní, děti a váleční veteráni.

 • Ve třech dalších městech začalo sloužit speciální taxi pro seniory. Taxík Maxík už jezdí na osmi místech ČR

  4.1.2018

  Taxík Maxík, sociální taxislužba, kterou do života uvedlo Konto Bariéry Nadace Charty 77 ve spolupráci s lékárnami Dr.Max, mohou už využívat i občané Benešova, Mostu a Svitav. Taxík Maxík poprvé vyjel v roce 2016 v Prachaticích a Liberci. Vloni se přidaly Kutná Hora, Praha 5 a Ústí nad Orlicí.

 • Lékárny Dr.Max preventivně zastavily prodej dětské výživy Amilk

  22.12.2017

  Poté, co pro podezření infikováním salmonelou nařídilo francouzské ministerstvo zdravotnictví stažení části produkce dětské výživy vyráběné společností Lactalis, se samotný výrobce rozhodl stáhnout z trhu ještě další výrobky. Tento fakt se dotkne i prodejů v české síti Dr.Max.

 • E-Shop Dr.Max je nejrychleji rostoucím internetovým obchodem svého druhu

  13.12.2017

  Internetový obchod drmax.cz vykazuje meziroční růst ve stovkách procent, zatímco trh lékárenských e-shopů jako takový roste jen o desítky. Dynamiku ještě akceleruje předvánoční poptávka.

 • Speciální taxi pro seniory brzy vyrazí do ulic dalších tří měst (PŘEVZATÁ ZPRÁVA)

  29.11.2017

  Projekt sociální taxislužby, která třeba odveze seniory a další potřebné k lékaři, anebo třeba i na sraz bývalých spolužáků, pokračuje. Službu Taxík Maxík, kterou do života uvedlo Konto Bariéry Nadace Charty 77 ve spolupráci s lékárnami Dr.Max, budou moci od příštího roku využít i občané Benešova, Mostu a Svitav. Zástupci z těchto měst převezmou klíčky od nových vozů v Brožíkově síni pražské Staroměstské radnice v pondělí 4. prosince.

 • Lékárny Dr.Max už třetím rokem nejdůvěryhodnější v ČR

  10.11.2017

  Dr.Max je pro Čechy nejdůvěryhodnější značkou mezi lékárnami a druhou nejdůvěryhodnější vůbec. Ukázal to průzkum výzkumné agentury STEM/MARK provedený ve spolupráci se společností ATOZ.

 • Pečující dermokosmetika Nuance se rozšiřuje o Zlatou masku

  1.11.2017

  Řada pečující kosmetiky NUANCE se rozrůstá o novou položku – SUPREME LIFTING GOLDEN MASK. Stejně jako ostatní produkty této značky staví na přírodních aktivních látkách.

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.