Tiskové zprávy

 • Lékárny Dr.Max už třetím rokem nejdůvěryhodnější v ČR

  10.11.2017

  Dr.Max je pro Čechy nejdůvěryhodnější značkou mezi lékárnami a druhou nejdůvěryhodnější vůbec. Ukázal to průzkum výzkumné agentury STEM/MARK provedený ve spolupráci se společností ATOZ.

 • Pečující dermokosmetika Nuance se rozšiřuje o Zlatou masku

  1.11.2017

  Řada pečující kosmetiky NUANCE se rozrůstá o novou položku – SUPREME LIFTING GOLDEN MASK. Stejně jako ostatní produkty této značky staví na přírodních aktivních látkách.

 • Lékárny Dr.Max se připojí ke stávce farmaceutů

  16.10.2017

  Největší lékárenská síť v ČR souhlasí s motivy, které vedly lékárnickou komoru (ČLnK) k vyhlášení stávky na tuto středu. Aby lékárny Dr.Max mohly poskytovat pacientům i v den protestu standardní péči, připojí se k němu symbolicky.

 • První lékárny Dr.Max v Srbsku se otevřely v Novém Sadu

  19.9.2017

  V barvách Dr.Max zahájily činnost dvě lékárny v hlavním městě autonomní oblasti Vojvodina.

 • Lékárny Dr.Max otevřely v Brně novou centrální laboratoř

  15.9.2017

  Lékárenská síť Dr.Max otevřela už svou druhou centrální laboratoř – tentokrát v moravské metropoli. Nové pracoviště zřízené v zázemí lékárny v objektu brněnského BB Parku na Londýnském náměstí se specializuje na individuální přípravu, tzv. IPLP. To znamená, že jakékoli vyřízené objednávce předchází lékařský recept. Zaměřením na IPLP brněnská laboratoř vhodně doplňuje obdobné pracoviště Dr.Max v Nučicích u Prahy.

 • Součástí sítě Dr.Max se stanou v létě i moravské Lékárny Hanák

  14.6.2017

  Jde o tři lékárny ve Vsetíně a jednu ve Vizovicích.

 • I za ztížených podmínek na trhu obrat lékáren Dr.Max díky atraktivitě pro klienty vzrostl

  26.4.2017

  Obrat lékárenské sítě Dr.Max, kterou provozuje společnost Česká lékárna holding, činil v loňském roce 14,895 mld. Kč. To je přibližně pětiprocentní růst oproti roku 2015. Tržby e-Shopu Dr.Max vzrostly za stejné období o sto procent.

 • Téma péče o pokožku mění lékárny Dr.Max

  23.2.2017

  Největší tuzemská lékárenská síť sází čím dál víc na téma péče o pokožku. Poté, co se stala generálním partnerem Melanomového stanu a představila dvě dermokosmetické řady vlastní značky, nejnověji vymezuje ve vybraných lékárnách speciální prostor pro prodej dermokosmetiky a poskytování souvisejícího odborného poradenství. Koncept dostal název „Dr.Max pro zdraví a krásu“.

 • Další průzkum potvrdil kvalitu servisu lékáren Dr.Max

  11.1.2017

  Po agenturách STEM/MARK a Datamar potvrdila kvalitu lékáren i agentura Nielsen Admosphere. Informoval o tom portál Retailek zpravodajského serveru Médiář. Podle jeho informací jsou lékárny Dr.Max nejlépe hodnocenými ve všech kritériích, na jejichž základě se klienti rozhodují, jakou lékárnu navštíví. Lékárny Dr.Max jsou také nejčastějším cílem českých pacientů.

 • Předány další speciální taxíky pro seniory a handicapované (PŘEVZATÁ ZPRÁVA)

  14.12.2016

  Flotila speciálních taxi pro přepravu starších a zdravotně postižených spoluobčanů se od příštího roku rozroste o tři vozidla. Projekt Taxík Maxík, na němž se podílí síť lékáren Dr.Max a Konto Bariéry Nadace Charty 77, pokračuje.

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.