Tiskové zprávy

 • Návrhy některých poslanců ohrožují dostupnost léků v ČR (PŘEVZATÁ ZPRÁVA)

  14.10.2016

  Poslaneckou sněmovnu čeká 9. listopadu závěrečné projednávání novely zákona o léčivech. Cílem novely má být omezení reexportu a zajištění léků pro české pacienty. Na poslední chvíli však poslanci předložili pozměňovací návrhy, které jejich dostupnost paradoxně ohrožují a zásadně zvyšují riziko jejich paralelního vývozu z ČR.

 • V největších městech budou mít lékárny Dr.Max 28. října otevřeno

  12.10.2016

  Podle nové zákonné úpravy sice na státní svátek 28. října musejí mít zavřeno supermarkety ve velkých obchodních centrech, lékárny Dr.Max budou mít ale v řadě z nich otevřeno. Týká se to největších měst ČR a dvou důležitých dopravních uzlů.

 • E.ON bonus ve výši až 3500 Kč pro klienty e-shopu Dr.Max (Tiskové sdělení)

  26.9.2016

  Klienti e-shopu Dr.Max mohou získat až třiapůltisícový bonus při přechodu k energetické společnosti E.ON.

 • Značka ellen® od podzimu v síti Dr.Max (PŘEVZATÁ ZPRÁVA)

  15.9.2016

  Výrobky pro ženskou hygienu značky ellen® budou od podzimu prodávány i v největší lékárenské síti v ČR.

 • Holdingovým CEO Dr. Max bude od října Leonardo Ferrandino (PŘEVZATÁ ZPRÁVA)

  8.9.2016

  Investiční skupina Penta rozhodla o další expanzi Dr. Max mimo tradiční trhy České republiky, Slovenska a Polska. Za řízení celé skupiny Dr. Max bude na nově vytvořené pozici holdingového CEO odpovídat Leonardo Ferrandino (*1970).

 • Dr.Max poprvé s image kampaní

  31.8.2016

  Poprvé v desetileté historii se lékárny Dr.Max budou prezentovat imagespotem. Video o několika sekvencích pochází z dílny agentury Ogilvy a jde vlastně o oslavu lékárnické profese pojatou s mírnou nadsázkou. Long verze spotu je dostupná i na kanálu Youtube.

 • Každý pátý Čech ignoruje nebezpečí slunečního záření

  22.7.2016

  Pětina lidí z dotazovaných 8306 klientů lékáren Dr.Max si vůbec nepřipouští, že by je sluneční záření mohlo poškodit. Vyplynulo to z průzkumu provedeného v rámci osvětové kampaně této sítě lékáren, která byla nazvaná „Aby slunce bylo vždy jen přítelem“. Tři čtvrtiny oslovených mužů i žen tráví přitom denně na přímém slunci více než třicet minut. Polovina respondentů, nejčastěji ženy nad 60 let, také uvedla, že pozoruje na svém těle větší množství pigmentových znamének.

 • Privátní značka Dr. Max na stupních vítězů D Testu

  7.7.2016

  Kloubní výživa Dr. Max Complex 3 Aktiv zabodovala v nezávislém posuzování spotřebitelského časopisu D Test, ze kterého si odnesla jedno z nejlepších ohodnocení. Žebříček byl publikován v čísle 5/2016.

 • Dr.Max generálním partnerem rekordního Stanu proti melanomu (PŘEVZATÁ ZPRÁVA)

  24.5.2016

  V letošním roce Stan navštívilo rekordních 4001 osob. Bylo zjištěno 38 melanomů a 59 bazaliomů a spinaliomů. „Letošní vyšetřovací a preventivní akce mířily na osoby se světlou pletí, tedy s fototypem I-II. Takoví jedinci tvoří 15 % české populace. Jejich kůže je náchylnější ke spálení a později pigmentuje. Tyto osoby jsou kožními nádory ohroženy statisticky více,“ říká prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc, MBA.

 • Mobilní aplikace Dr.Max Média zpřístupňuje všechna periodika naší lékárenské sítě

  26.4.2016

  Lékárenská síť Dr.Max spustila po čtvrtletním zkušebním období plnou verzi aplikace, která na obou nejpoužívanějších platformách - tedy Android i iOS – umožňuje číst její periodika v jiné než klasické papírové podobě.

Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků