516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Tiskové zprávy

 • Provozovatelé lékárenských sítí se spojují (PŘEVZATÁ ZPRÁVA)

  11.1.2019

  Národní asociace provozovatelů lékárenských řetězců tří zemí střední Evropy se spojují do evropské federace EFPC (European Federation of Pharmacy Chains). Vznik nadnárodního sdružení, které vede bývalý šéf českého regulátora (Státního ústavu pro kontrolu léčiv) Zdeněk Blahuta, byl včera oznámen v Praze.

 • Ve čtyřech dalších městech začne sloužit speciální taxi pro seniory. Taxík Maxík už bude pomáhat na dvanácti místech ČR

  12.12.2018

  Taxík Maxík, sociální taxislužbu, kterou do života uvedlo Konto Bariéry Nadace Charty 77 ve spolupráci s lékárnami Dr.Max, budou moci využívat i občané Českého Těšína, Frýdlantu nad Ostravicí, Písku a Prahy 15. Taxík Maxík poprvé vyjel v roce 2016 v Prachaticích a Liberci. Loni se přidaly Kutná Hora, Praha 5 a Ústí nad Orlicí, letos Benešov, Most a Svitavy.

 • Lékárny Dr.Max už čtvrtým rokem nejdůvěryhodnější v ČR

  9.11.2018

  Dr.Max je pro obyvatele ČR nejdůvěryhodnější značkou mezi lékárnami a druhou nejdůvěryhodnější vůbec. Ukázal to průzkum výzkumné agentury Nielsen provedený ve spolupráci se společností ATOZ.

 • Už tři miliony členů věrnostního programu DrMax

  11.10.2018

  V září se do klientského programu Karta výhod Dr.Max zapojil už třímiliontý účastník. To z věrnostního systému české lékárenské jedničky dělá s největší pravděpodobností republikového rekordmana – nejen mezi lékárnami, ale vůbec.

 • Garantovaná cesta nefalšovaných léčiv otevřena

  9.7.2018

  Dr.Max jako vůbec první síť veřejných lékáren v ČR začal s pilotním provozem, který garantuje, že bude pacientovi vydán pouze pravý, nikoli falšovaný lék. Uplatňování evropské protipadělkové směrnice klade na lékárny nové požadavky.

 • Lékárny Dr.Max vítají obnovu dodávek Endiaronu

  5.7.2018

  Po několikaměsíčním výpadku jsou obnovovány dodávky přípravku Endiaron do lékáren Dr.Max. Největší lékárenská síť v ČR to vítá, protože k dostupnosti Endiaronu přicházela celá řada pacientských i novinářských dotazů.

 • Dr.Max zavádí garantovanou mzdu

  28.6.2018

  Čtyřicet tisíc pro lékárníka a 26 tisíc pro farmaceutického asistenta. To jsou garantované nástupní podmínky, se kterými od 1. července přichází největší lékárenská síť v ČR. Zároveň zvyšuje základní platy u všech stávajících zaměstnanců lékáren.

 • Dr.Max představil produktové novinky pro letní sezónu

  6.6.2018

  Výskyt zhoubných nádorů, které mohou souviset se škodlivým vlivem slunečního záření potvrzuje známou skutečnost: obyvatelé ČR stále podceňují fotoprotekci. Na problém průběžně lékárny Dr.Max poukazují a přicházejí i s novými a vylepšenými produkty, které mohou zvýšit bezpečí při pobytu na slunci.

 • Dr.Max otevřel první specializovanou prodejnu zdravotnických potřeb

  4.6.2018

  Projekt, jehož cílem je rozběhnutí provozu celé sítě podobných prodejen a výdejen, odstartoval v Chebu. Ještě letos mají podobné pobočky začít sloužit pacientům i v pražských Modřanech, Sedlčanech a Brandýse nad Labem.

 • Melanomový stan zjistil vyšší výskyt zhoubných nádorů než v uplynulých letech

  21.5.2018

  Téměř 160 diagnostikovaných zhoubných nádorů při necelých 4200 vyšetřených. Taková je bilance letošního Stanu proti melanomu, na kterém se lékárny Dr.Max podílejí jako generální partner. To je vyšší záchyt než v uplynulých letech a dokazuje to, že obyvatelé Česka stále podceňují nebezpečí slunečního záření. Je to jasné varování před nastupující letní sezónou.

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.