Tiskové zprávy (136)

V sekci Ke stažení je k dispozici obrazový materiál buď ilustrační povahy, dokumentující portfolio privátní značky či exclusive brand Uriage, anebo určený přímo k tématům tiskových zpráv. Nenalezli-li jste to, co hledáte, kontaktujte tiskového mluvčího.

 • Dr.Max stále nejdůvěryhodnější

  Dr.Max je pro obyvatele ČR opět nejdůvěryhodnější značkou mezi lékárnami a jednou ze tří nejdůvěryhodnějších vůbec. Potvrzený výsledek předchozích let vyplývá z průzkumu agentury Nielsen, o který se opírá vyhlašování vítězů v soutěži Nejdůvěryhodnější značka.

  Dr.Max stále nejdůvěryhodnější
 • Věrnostní systém Dr.Max má už 4 miliony členů

  Karta výhod Dr.Max, věrnostní systém největší sítě lékáren v ČR, tak potvrdila své vedoucí postavení mezi klientskými programy na českém trhu. Klient s pořadovým číslem 4.000.000 se zaregistroval v uničovské lékárně Dr.Max.

  Věrnostní systém Dr.Max má už 4 miliony členů
 • Lékárny Dr.Max v neděli otevřeny v každém kraji i okrese

  Největší lékárenská síť v Česku zajistí tuto neděli péči pacientům ve všech krajských i okresních městech. V Praze a v Brně budou navíc fungovat její nepřetržité lékárenské pohotovosti.

  Lékárny Dr.Max v neděli otevřeny v každém kraji i okrese
 • V prodeji roušek padl další denní rekord

  Největší síť lékáren v ČR zaznamenala ve čtvrtek 10. září zatím nejvyšší denní prodej roušek a respirátorů – přes 25.000 kusů.

  V prodeji roušek padl další denní rekord
 • Brněnská lékárna Dr.Max je od 1. září jedinou pohotovostí v celém kraji

  Jihomoravský kraj mění partnera pro provozování nepřetržité lékárenské služby. Od úterý 1. září to v Brně už nebude lékárna na Kolišti, nýbrž Dr.Max na Baštách. Non-stop lékárenskou péči poskytuje jako jediná v Jihomoravském kraji.

  Brněnská lékárna Dr.Max je od 1. září jedinou pohotovostí v celém kraji
 • Lékárny Dr.Max v plném provozu

  Od tohoto týdne už všechny lékárny největší lékárenské sítě v ČR fungují v režimu, jaký platil před vypuknutím koronavirové krize. Ochranná opatření v lékárnách ale zůstávají v platnosti.
  Lékárny Dr.Max v plném provozu
 • Další rekordní rok pro Dr.Max

  Lékárenská síť Dr.Max vykázala za rok 2019 opět dvouciferný růst obratu. Velmi dobré meziroční výsledky zaznamenal i její e-Shop. Výsledky kontrol SÚKL pak potvrdily trend permanentně rostoucí kvality poskytované péče – Dr.Max splňuje hodnotící kritéria lépe než zbytek trhu. Během kovidové krize na jaře 2021 lékárny sehrály důležitou roli jako nejdostupnější zdravotnické zařízení.
  Další rekordní rok pro Dr.Max
 • Speciální zvýhodněné Taxíky Maxíky vyjedou do ulic dalších čtyř měst (převzatá zpráva)

  Senioři a handicapovaní v Českých Budějovicích, Havířově, Šumperku a Vimperku se od Nového roku dočkají speciální zvýhodněné dopravy. Levně a bezpečně je k lékaři, na úřad, ale i za kulturou nebo na setkání s přáteli dopraví Taxíky Maxíky. Projekt sociální taxislužby je výsledkem spolupráce Nadace Charty 77 (Konto Bariéry a SenSen) a lékárenské sítě Dr.Max. Slavnostní předání Taxíků Maxíků novým...
  Speciální zvýhodněné Taxíky Maxíky vyjedou do ulic dalších čtyř měst (převzatá zpráva)