Dr.Max stále nejdůvěryhodnější

12. 11. 2020 · 2 minuty čtení

Praha, 6. 11. 2020

Vítězové projektu se letos vyhlašovali už pošesté a rovněž pošesté v kategorii lékáren zvítězila síť Dr.Max. Navázala na předchozí úspěchy ve své kategorii, ale obhájila i svou pozici v kategorii "Best in Show", kde se porovnává absolutní počet respondentských hlasů bez ohledu na obor. Dr.Max se tu opět umístil v první trojce.


„Úspěch nás těší tím víc, že jsme přesvědčeni o tom, že vyhrát bývá snazší než obhájit,“ komentuje úspěch generální ředitel sítě Dr.Max Daniel Horák a dodává: „letos to víc než kdy jindy považujeme za úspěch dosažený našimi kolegy v lékárnách, kteří představují významnou část první zdravotnické linie. Přízeň veřejnosti sklidili určitě i za svou obětavost v tomto covidovém roce.“


Na stupních absolutních vítězů se Dr.Max umístil stejně jako v minulých letech vedle tradiční značky Jar a značkou IQOS, která v kategorii "Best in Show" představuje nováčka. „potvrdilo se naše postavení stálice mezi českými brandy. Vděčíme za to určitě kvalitě poskytovaného servisu, která v průběhu let stále roste, což potvrzují i kontroly oborové autority – Státního ústavu pro kontrolu léčiv,“ říká Daniel Horák.

Největší lékárenská síť v ČR tak vedle schopnosti poskytovat kvalitní službu pacientům během pandemie znovu dokázala zúročit soustavnou péči o odborný růst zaměstnanců, férové ceny, propracovaný klientský program, kvalitu výrobků vlastní značky, dynamicky se rozvíjející e-shop a odvahu k inovacím.

Letošní vyhlašování vítězů neprovázel kvůli omezením souvisejícím s infekcí covid-19 žádný slavnostní ceremoniál. Tiskovou zprávu organizátora si můžete přečíst ZDE.