Lékárny Dr.Max už čtvrtým rokem nejdůvěryhodnější v ČR

9. 11. 2018 · 2 minuty čtení
Dr.Max je pro obyvatele ČR nejdůvěryhodnější značkou mezi lékárnami a druhou nejdůvěryhodnější vůbec. Ukázal to průzkum výzkumné agentury Nielsen provedený ve spolupráci se společností ATOZ.

Praha, 9. 11. 2018 - Vítězové projektu Důvěryhodné značky se letos vyhlašovali už počtvrté a rovněž počtvrté v kategorii lékáren zvítězila síť Dr.Max. Navázala nejen na loňský hattrick ve své kategorii, ale obhájila i druhou pozici v kategorii "Best in Show", kde je porovnáván absolutní počet respondentských hlasů bez ohledu na obor. "Na stupních absolutních vítězů se Dr.Max umístil hned za značkou Jar", komentuje výsledky generální ředitel lékárenské sítě Daniel Horák, "považujeme to za velký úspěch, protože jde o značku velmi tradiční, která se stala ve svém segmentu obecným synonymem – vznikla v roce 1960, zatímco Dr.Max teprve před dvanácti lety. Přesto si i za tak historicky krátkou dobu dokázaly naše lékárny v Česku získat tuto míru důvěry." Podle D. Horáka za to lékárenská síť vděčí soustavné péči o odborný růst zaměstnanců, férovým cenám, propracovanému klientskému programu, kvalitě výrobků vlastní značky a odvaze k inovacím.

Výsledky agentury Nielsen se opírají o dotazování u více než čtyř tisícovek respondentů. Tento poslední průzkum potvrdil výsledky několika předchozích, které se týkaly kvality poskytovaného servisu, a jejichž výsledky jsou zveřejňovány v průběhu posledních let. Ze všech vyšla lékárenská síť Dr.Max jako jednoznačný vítěz. Její velmi dobrou úroveň potvrzují i kontroly oborové autority – Státního ústavu pro kontrolu léčiv.