Nová řada Nuance – Perlový luxus se přelévá do kosmetiky

3. 12. 2019 · 3 minuty čtení

Vlajkovou lodí nové řady Nuance Absolute je sérum CAVIAR & PEARL vhodné pro všechny typy pleti.  Obsahuje vzácné extrakty z perel Pearlami®, což vizuálně vyjadřuje estetika samotných kapslí v průhledné skleněné nádobce. Unikátní technologie zapouzdřených perel pleťového séra chrání účinné látky a aktivuje je těsně před použitím, což ještě zvyšuje efekt přípravků. Po nanesení se účinné látky rozpustí a postupně se uvolňují.

Surovinou pro extrakt Pearlami® jsou ve vodě rozpustné proteiny z tahitské černé perly (Pinctada Magaritifera). Jde o zásadní inovaci francouzské společnosti Alban Muller, tradičního dodavatele ingrediencí pro značku Nuance. Tři hlavní benefity extraktu Pearlami® pro pokožku jsou ochrana, omlazující účinek a obnova buněk. Černá perla je mnohem vzácnější než například bílá japonská ústřice (Pinctada Fucata). V kosmetickém průmyslu se, pokud jde o perly, nejčastěji používá prášek z rozemleté schránky. Tento pudr ale oproti Pearlami®vykazuje mnohem nižší kvalitu, což prokázala série testů a studií. Pearlami® je 100% přírodní, vysoce jakostní účinná látka, při jejím užití se sérum CAVIAR & PEARL snaží nastartovat v pokožce obdobný proces, jaký ústřicím umožňuje opravu poškozené schránky.

Pomáhají při tom i další složky, například Lipidami®,výtažek z kaviáru – vajíček jesetera sibiřského.  Jejich získávání, i získávání tahitských černých perel se děje při respektu k ochraně životního prostředí. Obojí pochází z certifikovaných ekologických farem.

Komplex omlazujících látek stimuluje přirozenou obnovu buněk v pleti, dodává suché pokožce výživu a potřebnou hydrataci. Spolu s dalšími aktivními látkami (z chlorely, spiruliny, červeného jetele Amiporine®, Protectami®…) působí díky systému CELLULAR AGE omlazujícím způsobem přímo v buňkách pleti, kde se aktivují až po nanesení. Zanechávají pleť rozzářenou a vypnutou.

Obdobné účinky a složení mají i denní krémy Nuance Absolute, jednak pro suchou, jednak pro normální a smíšenou pleť. Oba dva, stejně jako sérum obsahují vzácné extrakty z perel a kaviáru a komplex dalších aktivních látek. První ze zmíněných denních krémů dodává suché pleti výživu, zklidňuje ji a zanechává hedvábně jemnou. Druhý čistí póry a zároveň vyživuje a hydratuje sušší části pokožky. Díky účinným látkám obnovuje cirkulaci vody v pokožce a podporuje tvorbu kolagenu. Oba denní krémy pečují o hydrataci, intenzivně působí proti vráskám a známkám stárnutí. Mají zpevňující účinky a obnovují ochrannou bariéru pokožky. Po jejich použití se pleť neleskne a nezanechává mastný film. Řada Nuance Absolute Pearl & Caviar dále obsahuje i noční a oční krémy s anti-age účinky a hloubkovou hydratací.

Jemný noční krém rychle a účinně posiluje pevnost a pružnost pokožky. Aktivní látky působí přímo v buňkách pokožky a během noci ji intenzivně vyživují a regenerují. Po probuzení je pleť odpočatá a rozjasněná. Sametový oční krém podporuje tvorbu kolagenu a elastanu, čímž zpevňuje pokožku kolem očí. Redukuje tmavé kruhy a otoky pod očima a dodává pleti jasnější a mladistvější vzhled. Vyhlazuje vrásky okolo očních partií, pokožku zvláčňuje a zjemňuje.

Přípravky nové řady pěstící dermokosmetiky Nuance Absolute Pearl & Caviar přinášejí velmi vysokou kvalitu za bezprecedentní cenu, je k dostání nejen v tradičních lékárnách, ale i na e-shopu Dr.Max (www.drmax.cz).

Info o produktech zde: www.nuance-cosmetics.cz

Info o cenách a prodej:www.drmax.cz/krasa-a-pece/francouzska-kosmetika-nuance