516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer BC 50 Tlakoměr na zápěstí

Beurer BC 50 Tlakoměr na zápěstí

Beurer BC 50 Tlakoměr na zápěstí

50103879
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 290 Kč
Skladem na e-shopu

Beurer BC 50 je tlakoměr na zápěstí. Inflační technologie zajistí rychlé a přesné měření, hodnoty vidíte na velkém XL displeji. Umí detekovat arytmii a automaticky se vypíná.

Podrobné informace o produktu

Tlakoměr Beurer BC 50 určený pro měření tlaku ze zápěstí se stane vašim nedocenitelným pomocníkem k domácímu použití. Přístroj je určen pro zápěstí s obvodem od 13,5 do 23 cm, je proto vhodný jak pro děti, tak i pro dospělé. Za pomoci inflační technologie zvládne plně automatickým provozem určit váš přesný aktuální tlak. Naměřené hodnoty zaznamenává do své interní paměti s kapacitou 2× 60 měření, které jsou opatřeny datem a časem pořízení. Je proto vhodný pro založení dvou uživatelských profilů, abyste jej mohli používat střídavě i s dalším člověkem.

Průměry naměřených hodnot

Z naměřených a uložených hodnot dokáže tlakoměr vytvořit průměry, a to buď u ranních nebo večerních měření a posledních 7 dní, nebo průměr všech uložených naměřených hodnot. Všechna čísla vidíte přehledně na velkém XL displeji s rozlišením 56 × 54 cm. Tlakoměr umí detekovat arytmii. V případě možné poruchy srdečního rytmu vás bude varovat akustickým signálem.  

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125657079

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.