516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer BM 49 Tlakoměr na paži

Beurer BM 49 Tlakoměr na paži

Beurer BM 49 Tlakoměr na paži

50103881
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 550 Kč
Skladem na e-shopu

Tlakoměr BM 49 se využívá k měření na paži s obvodem 22–36 cm. Je vybaven hlasovým výstupem s možností zvolení českého jazyka. Modře podsvícený displej je dobře čitelný i za nízké viditelnosti.

Podrobné informace o produktu

Společnost Beurer vytvořila model tlakoměru BM 49, který je určen pro měření tlaku na paži s obvodem od 22 do 36 cm. Přístroj je plně automatický, snadno se ovládá a výsledky vám přinese do několika vteřin, je proto vhodným pomocníkem do každé domácnosti, ať už jej potřebují pravidelně používat dospělí, nebo děti. Zařízení je vybaveno hlasovým výstupem, na výběr máte mezi českým, polským, maďarským a rumunským jazykem. Hlasitost si můžete snadno regulovat podle vlastních preferencí, nebo hlasového průvodce úplně vypnout. Naměřené hodnoty vidíte na velkém LCD displeji, který je modře podsvícený, abyste mohli údaje přečíst i za snížené viditelnosti.

Automatické vypnutí

Měření se automaticky ukládají do interní paměti přístroje, jsou opatřeny datem i časem pro důkladnou statistiku i porovnávání změn v tlaku. Do paměti se dají uložit dva uživatelské profily, u každého z nich se zobrazí až 60 záznamů posledních měření. Tlakoměr se sám automaticky vypíná, aby šetřil baterii. Je poháněn čtyřmi AAA bateriemi, pokud však upřednostňujete síťový adaptér, lze jej dokoupit samostatně.  

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125656317

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.