516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer BM 77 Tlakoměr na paži

Beurer BM 77 Tlakoměr na paži

Beurer BM 77 Tlakoměr na paži

50103882
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
2 790 Kč
Skladem na e-shopu

Beurer BM 77 je tlakoměr na paži s obvodem 24–40 cm. Má patentovaný indikátor klidu pro přesné měření a bezdrátovou funkci Bluetooth pro přenos naměřených hodnot do chytrého telefonu.

Podrobné informace o produktu

Tlakoměr na paži od společnosti Beurer využijete v každé domácnosti. Zaujme vás svým kompaktním designem, jednoduchým použitím a přesnými výsledky. Můžou ho používat nejen dospělí, ale i děti, aby se již od útlého věku učili starat se a kontrolovat své zdraví. Tlakoměr disponuje bezdrátovou technologií Bluetooth, která slouží k přenosu naměřených hodnot do chytrého telefonu či tabletu. Můžete mít jistotu, že údaje jsou skutečně přesné; postará se o to patentovaný indikátor klidu, s nímž je možno tlakoměr využívat např. i v době těhotenství.

2× 60 uložených záznamů

Kromě aktuálních výsledků si na přehledném podsvíceném XXL displeji můžete zobrazit i průměrnou hodnotu všech uložených naměřených hodnot. Do interní paměti se vejde celkem 120 záznamů, pro každý ze dvou uživatelských profilů celkem 60. Tlakoměr je možné využít pro obvod paže od 24 do 40 cm. Pohání ho celkem čtyři baterie typu AAA, které jsou součástí balení, není proto potřeba dokupovat je extra. 

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125658328

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.