516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer BC 32 Tlakoměr na zápěstí

Beurer BC 32 Tlakoměr na zápěstí

Beurer BC 32 Tlakoměr na zápěstí

50071578
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
889 Kč
Skladem na e-shopu

Tlakoměr pro měření tlaku ze zápěstí. Jeho provoz je plně automatický, zvládne detekovat arytmii a vytvoří průměr měření za 7 dní i průměr všech uložených naměřených hodnot.

Podrobné informace o produktu

Mějte neustále přehled o svém tlaku a jeho proměnám v průběhu času. Společnost Beurer vytvořila praktický tlakoměr BC 32, který je určen pro měření tlaku ze zápěstí. Přístroj je plně automatický, nemusíte proto nic manuálně nastavovat. Dokáže vám vytvořit průměr jak ranních, tak i večerních měření za posledních 7 dní, nebo si můžete navolit ukázat hodnotu průměru všech uložených měření. Jak aktuální tlak, tak i statistické průměry vidíte na přehledném displeji. Interní paměť pojme až 60 měření pro dva různé uživatele, tedy celkem 120 hodnot.

Signalizace detekce arytmie

V případě, že by hrozila možná porucha srdečního rytmu, vás zařízení bude varovat s detekcí arytmie. Vždy můžete mít jistotu, že naměřené hodnoty jsou přesné a správné, protože kdyby došlo k jakékoliv chybě, tlakoměr ji odhalí a signalizuje. Po několika vteřinách nečinnosti se přístroj sám automaticky vypne, aby šetřil baterie. Ty jsou dvě typu AAA a najdete je v balení, nemusíte je proto dokupovat extra.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125659028

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.