516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer BM 55 Tlakoměr / pulsoměr na paži 1 ks

Beurer BM 55 Tlakoměr / pulsoměr na paži 1 ks

Beurer BM 55 Tlakoměr / pulsoměr na paži 1 ks

50087352
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 750 Kč
Skladem na e-shopu

Beurer BM 55 je tlakoměr na paži s obvodem 22–36 cm. Patentovaný indikátor klidu zajišťuje přesné měření. Tlakoměr umí detekovat arytmii a sám se automaticky vypíná.

Podrobné informace o produktu

Tlakoměr nebo také jinak pulsoměr určený pro měření tlaku na paži, to je Beurer BM 55. Přístroj je plně automatický, bez obtíží jej proto může používat skutečně každý, od dětí až po dospělé. Přístroj je vybaven patentovaným indikátorem klidu, aby dosáhl co možná nejpřesnějších výsledků měření. Ty se poté ukládají do interní paměti s kapacitou 60 údajů opatřených datem a časem pořízení. V přístroji si lze vytvořit dva uživatelské profily, každému se uloží 60 měření, celkem tedy v paměti naleznete 120 údajů, s nimiž poté dále můžete pracovat. Například z nich jde udělat průměry ranních a večerních měření za posledních 7 dní, nebo průměr všech uložených naměřených hodnot pro každého uživatele.

Podsvícený displej

Velký přehledný displej je bíle podsvícen, abyste na něj bezpečně viděli i při nedostatečném osvětlení, například v noci. Podsvícená jsou i dotyková tlačítka, s nimiž upravujete nastavení podle aktuálních preferencí a potřeb. Manžeta bude sedět na paži s obvodem od 22 do 36 cm. Po několika vteřinách nečinnosti se přístroj sám automaticky vypne, aby šetřil baterie.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125658076

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.