Tommee Tippee Netekoucí hrnek Superstar 6m+ 300 ml Blue 1 ks

Péče o dítě

Naučte své dítě pít z normálního hrnečku. Netekoucí hrnek Tommee Tippee Superstar 6m+ Blue usnadňuje dětem přechod z lahvičky se savičkou na lahvičku s pítkem.
Skladem na e-shopu
169 ušetříte 30 Kč

Původní cena 199 Kč sleva 15%

O produktu

50138331

Naučte své dítě pít z normálního hrnečku. Netekoucí hrnek s měkkým pítkem Tommee Tippee Superstar usnadňuje nejmenším dětem přechod z lahvičky se savičkou na lahvičku s pítkem. Dokonale těsní, aby pití při nevydařených pokusech nevyteklo. Dětský hrnek Tommee Tippee má vnitřní objem 300 ml, díky tomu budete mít perfektní přehled o pitném režimu vašeho miminka. Prostorné postranní úchyty se budou velmi dobře držet i v malých dětských ručičkách. Snadno se udržuje, stačí jej rozložit na dva díly a vložit do myčky. Hrneček v modré barvě je vhodný pro děti od 6 měsíců.

Hlavní vlastnosti:

  • netekoucí hrnek
  • nabízí celkový objem 300 ml
  • speciální úchyty pro malé dětské ručičky
  • utěsněné víčko zabraňuje vytékání
  • od 6 měsíců věku

O značce

Britská značka Tommee Tippee® se zaměřuje na sortiment kojeneckých potřeb a dalších produktů, které vám pomohou usnadnit péči o miminko. Firma při navrhování svých výrobků spolupracuje s předními lékaři a ortodontisty a přizpůsobuje je potřebám současného života rodin s dětmi.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.